Skocz do zawartości
Michael Dicson

Poszukuje serwera vps

Polecane posty

[ot]

Panowie! Czy to są jaja, czy serio to się tu dzieje ?

[/ot]

 

Serwerów VPS lepszych i w dogodnych cenach nie znajdziesz nigdzie indziej niż jak na http://ViPower.pl & http://ViHost.pl - najlepszy przelicznik cena /. jakość. Ew. jeszcze VMLine i UltimaHost daje radę.

 

Odbieram to jako czystą złośliwość z twojej strony.

Wiesz nie zawsze gdy kupisz drogą usługę musi ona być lepsza masz np netart jako przykład drogo i nie zbyt wygodnie.

Więc tańsze rozwiązania nie są wcale tu takie złe i nie rozumiem dla czego tu jest taka złośliwość, jak macie nadmiar gotówki w portfelach to kupujcie se usługi drogie ja szukam czegoś w cenach nie wygórowanych a jakości usług na dobrym poziomie a nie na poziomie wzorowym. Skoro ty uważasz ze pad co 7 czy co 2 dzień i to kilka razy na dzień jest usługą dobrą to sobie korzystaj z takich usług. Ja wzcesniej kilka tygodni temu chwaliłem BH za szybki support za miłą obsługę i za to ze są stabilni ale od 3 dni to zmeinia się w mojej ocenie i mam do tego prawo ocenic jakość oferowanych usług bo bądź co bądź firma nie tylko mi sprzedała serwer ale też innym i zapewne sprzeda go jeszcze innym którzy też mają prawo ocenić jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to masło maślane i ciągłe paplanie, że każdy się gubi i nikt nie wie ocb.

 

VPS z ViHostu, jeszcze w Niemczech

 00:39:55 up 52 days,

ostatni raz sam go rebootowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael Dicson, masz dział z opiniami o firmach, jest też katalog. Przejrzyj sobie tam oferty.

A cała reszta na jaką cholere podjudza do pisania opinii i maglowania BH? Któryś z kolei topic i ciągle ten sam temat.. Macie oferte dla niego? To przedstawiacie i tyle. Nie macie? To nic nie piszecie, bo zaraz jest odpowiedź, że vps leży co 7 lub 2 dni.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ważne nie będę dyskutował bo temat z chodzi na inny temat i robi się offtopic.

 

Nikogo nie podjudzam użytkownicy sami zeszli na ten temat ja chciałem tylko opinii od klientów vipowera i tyle ale widać że niektórzy użytkownicy tu są jacyś nijacy i dziwni. Brak zrozumienia całkowity.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem chyba został rozwiązany mój serwer przeniesiony został na inną maszynę mam nadzieje że podziała i że będę mógł za jakiś czas dać pozytywną opinię na temat BH. Raczej temat już do zamknięcia nie ciągnijmy tego mam kolejny rok na ocenę firmy zobaczę jak spisze się serwer od teraz, mam nadzieje ze wszystko się zmieni ale na lepsze.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wszystko nawet za te złośliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×