Skocz do zawartości
Michael Dicson

Poszukuje serwera vps

Polecane posty

Witam otóż szukam serwera vps i pytam o vipower bo tak jak ostatnio zaliczyłem dziś znowu pady takie same jak wcześniej a firma BH nic se z tego nie robi chcę przenieść się do innej firmy bo już moja cierpliwość się konczy moje witryny więcej czasu Lezą niż działają więc prosze o opinie na temat vipower.pl i prosze nie zamykac tego tematu tak jak poprzedniego bo mam upatrzony konkretny serwer ale chcę wiedzieć coś więcej o firmie jakie podejście do klienta itp.

 

Nie chciałem zaśmiecać forum więc temu napisałem w tamtym temacie żeby nie robić śmietnika ale widać że moderatorzy nie rozumieją tego że człowiek chce porady.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież są opinie o tej firmie na forum.

 

Ja ze swojej strony polecam, bo kiedyś korzystałem i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu chodzi bardziej o vps bo ja korzystałem znaczy testowałem konta www i ładnie działało wszystko ale chodzi mi przede wszystkim vps oczywiście zakupie dożywotnią licencje DA bo mam nadzieje że jak zakupię serwer w w vipower to nie będę musiał od nich tak szybko uciekać jak to jest w BH naprawdę mam cały czas jeden i ten sam problem z tym vps w BH i naprawdę jest mi już przykro i ciężko zarazem bo miałem nadzieje ze w BH właśnie będzie dobrze bo miałem u nich konto www około roku czasu i było dobrze a z vps to po prostu tragedia jest.

 

P.S

Nie chce nikogo mieszać z błotem żeby nikt se nie pomyślał że jestem jakiś złośliwy po prostu moja zakupiona usługa działa źle.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaand here we go again...

 

Nie nie nie będę nikogo pozywał ani obrażał i nie wybuchnę nerwami. Po prostu jestem nie zadowolony z BH i chcę uzyskać opinie od klientów vipower.pl którzy mają u nich wykupioną usługę VPS bo naprawdę nie działa moja usługa w BH poprawnie i raczej każdy by się niepokoił na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to da? skoro już czekam 30 minut na uruchomienie maszyny bo znowu się wyłączyła z braku prądu, pieniędzy zwrócić za usługę też nie chcą, a mi już naprawdę brak słów i ręce opadają żebym wiedział zę tak będzie to bym w życiu nie kupił u nich vps.

 

Wydam więcej na vps w vipower i chcę mieć święty spokój z serwerem, a temu vipower bo interesuje mnie Polska lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na naszą ofertę http://www.freecast.pl/vpsopenvz.html

 

Ale ja radia nie zakładam że mi proponujesz shoutcasty.

No patrzę ze edytowałeś wpis ale raczej nie skorzystam z oferty ponieważ obawiam się że będzie to samo co teraz mam. Kiedyś korzystałem u was z oferty i miałem od was dziwne telefony w sumie sam nie wiem po co.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę Spajder nie lubi vipower a Freecast to masochista, hehe

a Juvenito nie lubi onevps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja radia nie zakładam że mi proponujesz shoutcasty.

No patrzę ze edytowałeś wpis ale raczej nie skorzystam z oferty ponieważ obawiam się że będzie to samo co teraz mam. Kiedyś korzystałem u was z oferty i miałem od was dziwne telefony w sumie sam nie wiem po co.

 

My nigdy sami nie dzwonimy do klientów raczej kontaktujemy się mailowo no chyba że klient prosi o kontakt telefoniczny to oddzwaniamy.

Z drugiej strony w moim odczuciu sam nie wiesz czego chcesz skoro jeszcze nie skorzystałeś a już w podtekście porównujesz nasze usługi do innej firmy ,że niby będzie to samo.

Może zachowałem się jak desperat ,ale zapraszambiggrin.png

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem porównywać nie chciałem urazić dumy po prostu z tym telefonem była dziwna sprawa i nie wyjaśniona do dziś ale nie ważne, oczywiście przejże usługi wasze jakie serwujecie nie skreślam od razu, ale w temacie zapytałem głównie o vipower bo raczej bede się wynosił do nich jeżeli nic się nie zmieni w BH a chciał bym by się coś ruszyło w biznes hoście bo przenoszenie serwisów jest czasochłonne jak wiadomo męczące przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do Ultimahost.

Fajne promocje masz u mnie w podpisie.

Właśnie też tak spoglądałem na tą ofertę tej firmy dość ciekawie ona wygląda.

Co do Freecast to macie niską przepustowość już wolał bym coś z limitem transferu a przepustowością 100 mbit/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie stron z VPSa na VPS to kwestia MINUT. Po to właśnie wymyślono narzędzia typu rsync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybacz koszty łącz w PL są kosztowne w utrzymaniu Jeśli chcesz większą przepustowość rozejrzyj się za VPS em poza granicami kraju .

EDIT Biznes-Host też masz 10 MB i nie marudzisz

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Spajder nie lubi vipower a Freecast to masochista, hehe

a Juvenito nie lubi onevps

 

Teraz korzystam z webh.pl i jestem bardzo zadowolony. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.

 

Kiedyś korzystałem z vipower.pl i nie było jakichś większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz korzystam z webh.pl i jestem bardzo zadowolony. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.

 

Kiedyś korzystałem z vipower.pl i nie było jakichś większych problemów.

 

nie zrozumiałeś :)

jak kogoś lubisz to mu granata nie wrzucasz do piwnicy, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem autora o podanie adresu mailowego na które rzekomo jest zarejestrowane konto w odpowiedzi otrzymałem :

Wysłane Dzisiaj, 23:54

Dobra nie ważne było minęło bo ci chodzi o ten telefon tak?

Czy poprzednie wypowiedzi to prowokacja do oczerniania nas o dziwne telefony do Pana ,,w sumie sam nie wiesz o co" ?

Takim podejściem tylko odstraszasz od siebie firmy to tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu było to sporo czasu temu wiec po co rozgrzebywać, chodź w sumie ja sam zacząłem, nie bierz tego że to prowokacja bo nie oceniam waszych usług po prostu przypomniała mi się ta sytuacja nie wiem czy to było jakieś sprawdzanie wiarygodności czy co ale dzwoniliście do mnie chyba ze to nie ty a ktoś inny z twojej firmy nie wiem ilu tam pracuje u was osób i dajmy se spokój więcej na temat tych telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ot]

Panowie! Czy to są jaja, czy serio to się tu dzieje ?

[/ot]

 

Serwerów VPS lepszych i w dogodnych cenach nie znajdziesz nigdzie indziej niż jak na http://ViPower.pl & http://ViHost.pl - najlepszy przelicznik cena /. jakość. Ew. jeszcze VMLine i UltimaHost daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×