Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość finlandia

Shoutcast

Polecane posty

Gość finlandia

Witam! Potrzebuję serwer shoutcast. Na start 30-50 slotów (z możliwością dodania kolejnych w przyszłości). Jakoś nadawania 128/192kbps. Jaką firmę polecacie jeśli chodzi o uptime oraz cenę? Oczywiście nie zależy mi, aby serwer był w Polsce, natomiast preferuję lokalizację europejską (Niemcy, Holandia lub Francja). Oczywiście e-rds i autopilot. Która firma oferuje najlepszy stosunek cena/jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Polecam Slotex.pl ;-). Mają portfel który można zasilić przelewem lub sms (za sms dostaje się całą wartość netto. Np. wyślesz smsa za 25 zł netto (30,75 brutto) to portfel zasilisz 25ma złotymi.

 

Pozdro.

 

Edit: Poprawiłem ;-) "złoty" używam raz w roku, na wakacje, więc mam prawo się pomylić ;-)

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Slotex.pl ;-). Mają portfel który można zasilić przelewem lub sms (za sms dostaje się całą wartość netto. Np. wyślesz smsa za 25 zł netto (30,75 brutto) to portfel zasilisz 25ma złotami.

 

Pozdro.

laugh.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
W PL raczej nie hostuje się shoutcastów ponieważ są bardzo transfero zjadliwe

Z tego też powodu napisałem, że nie zależy mi na Polskiej lokalizacji.

 

Slotex wygrywa jeśli chodzi o ofertę shoutcast. Teraz pytanie gdzie znajdę najtańszego autopilota do radia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Mogę Ci zaoferować pewną promocję ;-). Więcej na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Powody są dwa:

-oszczędność

-kiepski kontakt we Freecast (kiedyś nie było problemu, teraz w ciągu tygodnia, może dwóch wysłałem dwa e-maile i nie dostałem odpowiedzi na żaden)

Zobaczymy co mSuf zaproponuje. Jeśli się nie dogadam najprawdopodobniej serwer wezmę w slotex a autopilota w Freecast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×