Skocz do zawartości
cabana

Aukcje WOŚP

Polecane posty

Chyba Tobie, jak można takie bzdury pisać, że gość bierze 30% zbiórki do kieszeni.

 

Rozliczane WOŚP są jawne i dostępne na http://www.wosp.org....czeniafinansowe

 

Caritas tez publikuje swój raport - http://www.caritas.p...ansowe_2010.pdf

 

Z pewną klasa internetowych troli nie ma nawet co rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre wypowiedzi to stwierdzenie, że ludzka głupota jest bez limitu nabiera nowego znaczenia ...

Ciekawe co mogą na ten temat powiedzieć rodzicie tysięcy dzieci, którym ten sprzęt uratował życie i zdrowie.

 

No cóż niektórzy chcą pomóc a inni wola siedzieć na dupie w ciepłym domku i trolować po forach - żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Papier tak jak internet - przyjmie wszystko, a kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

To wytłumacz czemu tego sprzętu nie było wcale?

Ja zobaczyłem skalę przy narodzinach mojego syna. W szpitalach na oddziałach połorzniczo-ginekologicznych/patologii ciąży jest masa sprzętu profilaktycznego (np sprzęt do przesiewowego badania słuchu jest tylko zakupiony przez wośp) oraz do ratowania lub podtrzymywania życia wcześniaków i noworodków zakupionego przez wośp. Reszta to sprzęt z lat siedemdziesiątych/osiemdziesiątych w opłakanym stanie. Jakoś nikt wcześniej nie kwapił się przez ponad dwadzieścia lat do zakupu takiego sprzętu.

 

Oszuści znajdą się wszędzie, także przy zbiórkach organizowanych przez harcerzy/caritas/czerwony krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To wytłumacz czemu tego sprzętu nie było wcale?

Ja zobaczyłem skalę przy narodzinach mojego syna. W szpitalach na oddziałach połorzniczo-ginekologicznych/patologii ciąży jest masa sprzętu profilaktycznego (np sprzęt do przesiewowego badania słuchu jest tylko zakupiony przez wośp) oraz do ratowania lub podtrzymywania życia wcześniaków i noworodków zakupionego przez wośp. Reszta to sprzęt z lat siedemdziesiątych/osiemdziesiątych w opłakanym stanie. Jakoś nikt wcześniej nie kwapił się przez ponad dwadzieścia lat do zakupu takiego sprzętu.

 

Oszuści znajdą się wszędzie, także przy zbiórkach organizowanych przez harcerzy/caritas/czerwony krzyż.

 

 

Gdyby nie WOŚP to prawdopodobnie większość szpitali by padła i setki tysięcy osób mogłoby nie dożyć dzisiejszego dnia :)

 

 

Osobiście nie przepadam za Owsiakiem ale robi coś pożytecznego dla wszystkich ludzi... A może jutro Ciebie potrąci autobus i jego sprzęt uratuje ci życie bo NFZ pożałuje kasy na sprzęt do reanimacji czy czegoś tam który WOŚP zakupił jakiś czas temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, ale ten sprzęt dało się zakupić bez zbędnych haraczów w znacznie większej ilości.

Co do rozliczeń - może i są jawne ale uważasz że naprawdę wszystko jest tam zapisane smile.png

 

Muszę powiedzieć, że jest coraz większa ilość ludzi posiadających pewne rodzaje tzw. "wiedzy"

no chyba, że Ty mówisz to na podstawie tego co byś robił jak byłbyś takim Owsiakiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×