Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miedziu

[wirtualny] Stabilny hosting

Polecane posty

Witam,

Poszukuję stabilnego hostingu dla firmy, a najlepiej pakietu (domena, poczta i strona www). Zależy mi przede wszystkimna tym, aby hosting nie zniknął po okresie np roku z Polski, dlatego stawiam wymóg też taki: minimum 2 lata na polskim rynku. Płacę od razu z góry za 1 rok, a nawet 3 lata jeżeli będą jakieś ciekawe promocje.

Pakiet ma zawierać:

Powierzchnia dyskowa>>>minimum 45, max 60gb,

Transfer miesięczny>>>najlepiej bez ograniczeń, ale wystarczy minimum 20gb,

Domena PL>>> jedna w pakiecie

Skrzynki e-mail >>> max 50, 15 wystarczy.

Baza MS SQL>>> wystarczy jedna o pojemności minimum 100mb,

Konta FTP>>> max 3, wystarczy jedno.

Mile widziany certyfikat SSL

 

Kończę o danych teraz pytanie wynikające z mojej niewiedzy, otóż kilka stronek www w życiu robiłem, ale nigdy nie zakładałem poczty i mam pytanie:

Potrzebna mi poczta o pojemności min 25gb jedno konto, wiem trochę nierealnie to wygląda, ale mnie też zdziwiło, jak koleżanka z pracy pokazała mi skrzynkę z jednym meilem 800mb, a roczny rozmiar Jej skrzynki przekraczał nieco ponad 22gb. E-maile są kasowane dopiero po 3 latach, taka praca :(..

Teraz nasuwa się pytanie jak to zrobić, żeby jedno konto miało taką pojemność, oczywiście możliwie jak najmniejszym kosztem. Meile mogłyby być zgrywane na jakiś serwer/dysk przenośny, ale nie mogą być usunięte, dopiero po 3 latach. Jeżeli zgrywane na dysk/serwer interesuje mnie automatyczne archiwizowanie np co miesiąc/kwartał. jest to do zrobienia?. Jeżeli tak proszę o krótką odpowiedź, może być jakiś link do poradnika.

Nie przedstawiam oferty cenowej jaka mnie interesuję, czekam na odpowiedzi i wtedy pomyślę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

GrandHost nie naginaj czasoprzestrzeni, do 2 lat jeszcze ci drugie tyle brakuje ;)

 

@miedziu: zobacz neteasy, hekko, ionic czy też vipower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, ze swej strony proponuję serwer PRO20CP: http://mzone-net.eu/...=probusiness_cp

 

Serwer na cPanel, nie limitowane opcje (z wyjątkiem transferu), hostowane na markowych serwerach Dell.

Dodatkowo możliwość wykonania zapasowej kopii i umieszczenia jej na niezależnym serwerze (inna lokalizacja niż domyślny serwera backupowy).

 

Certyfikaty: http://mzone-net.eu/index.php?d=ofertassl

 

Nasza firma jest od 5 lat na rynku.

 

Potrzebna mi poczta o pojemności min 25gb jedno konto, wiem trochę nierealnie to wygląda, ale mnie też zdziwiło, jak koleżanka z pracy pokazała mi skrzynkę z jednym meilem 800mb, a roczny rozmiar Jej skrzynki przekraczał nieco ponad 22gb. E-maile są kasowane dopiero po 3 latach, taka praca sad.png..

 

W cPanel masz możliwości ustawienia wielkości skrzynki, oczywiście w tym przypadku musiałby wziąć większy pakiet.

 

Zapraszam do kontaktu z konsultantem w przypadku pytań.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się aby to na współdzielonym chodziło ... 60GB powierzchni, maile 800 megowe ...

Nrm i Grand, nie wiem czy polecając jakieś firmy nie robicie im "niedźwiedziej" przysługi ;)

choć bardziej odnoszę wrażenie, że to baaardzo na wyrost wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Edart to się nazywa zachowanie zasady fair play firma-firma. Jeżeli ktoś jest w porządku wobec mnie to i ja wobec niego też będę.

Lubię sporo firm, Klientów czy też zwykłych użytkowników z tego Forum jednak czasami człowiek podnosi sobie ciśnienie i trzeba wyjść do lasu i pokrzyczeć na drzewa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klient ma odpowiednie fundusze to załącznik (przyp. min. 800 MB) o takiej wielkości nie stanowi żadnego problemu (i to w każdej firmie, nie tylko naszej), niestety będzie to już indywidualna konfiguracja lub hosting dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę że indywidualnie i za odpowiednią kasę to można wszystko skonfigurować,

zauważcie że miedziu oczekuje konkretnej oferty cenowej :) nikt się do tego nie pali, jedynie mzone zaproponował pakiet.

ja niby spełniam kryteria (firma z 10 lat) ale wg mnie do przesyłania załącznika 800 mega to jest np. ftp a nie mail na współdzielonym serwerze, więc oferty nie proponuję niestety.

 

a zasady fair play są jak najbardziej pożądane, zwłaszcza w dzisiejszych czasach i oczywiście nie uważam aby ktoś tu grał inaczej,

jak najwięcej luzu i śmiechu każdemu życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaproponowałem serwer PRO, oferta ta jest trochę na innych zasadach niż zwykły hosting współdzielony.

 

a zasady fair play są jak najbardziej pożądane, zwłaszcza w dzisiejszych czasach i oczywiście nie uważam aby ktoś tu grał inaczej,

 

Nawet nie miałem drobiny wątpliwości że tak jest ... wink.png

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i oto chodzi, z Tobą akurat pewnie się jeszcze długo gorzałki nie napije bo daleko masz na różne zjazdy, a ja do krain z małym nasłonecznieniem nie jeżdżę, ale kto wie, może może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×