Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Psikuta

Dotpay, homepay pytania.

Polecane posty

Witam,

Prowadzę sieć serwerów counter strike i które można by powiedzieć że przynoszą jakieś "zyski" ze sprzedaży adminów, kont premium i vipów. Nudzi mnie już pakowanie kasy poprzez sms na hosting na którym stoi serwer(płatność sms) ze względu na to że po 1 nie ma co robić z tą kasą tam a może się przydać np na opłacenie hostingu forum oraz innych spraw związanych z nim. Ostatnio wpadłem na w/w strony i mam małe obawy co do korzystania z tego. A więc jak to wygląda w świetle prawa? Musiałbym pewnie odprowadzać podatek od tego i się pewnie rozliczać. Proszę o jakieś szczegóły które mogą mi rozjaśnić wszystko związane z korzystaniem z ich usług. Z góry dziękuję oraz pozdrawiam.

Edytowano przez Psikuta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - jest przychód, musi być podatek.

Najzwyczajniej w świecie uwzględniasz taki przychód w rocznym zeznaniu podatkowym. Po szczegóły idź do jakiejś księgowej albo do najbliższego Urzędu Skarbowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany na forum tysiące raz. Zasada jest prosta, otrzymujesz jakikolwiek dochód musisz go opodatkować.

Odnośnie opłat SMS to przepłacasz za usługę, więc w tym wypadku lepiej wpłacać na konto bankowe w danej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×