Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
albertw

Sprzedam bardzo mocny sprzęt na SERWER - AMD 48 CORE

Polecane posty

Sprzedam prawie nowy zestaw:

4 x pocesor AMD OPTERON 12C 6168 + Radiatory 2U

płyta Supermicro H8QGi-F na socket g34

Ram DDR3 Registered z ECC - 16 kośći 1066Mhz po 16GB HP (NL674AA)

 

Procesory są w 2 parach czyli 2 z identycznej serii a 2 z innej

 

płyta ma 4mc i gwarancja PL

na procesory i pamięci daję własną gwarancję 3mc

 

Cena jaka mnie interesuje to 15tys netto do lekkiej negocjacji.

 

Jestem tu tylko czasem bo dużo pracuję na wyjazdach poza granicą PL i odpowiedz może portwać trochę...

informacje prosze wysłać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę ciut świt lecę w trasę i będę jechał min. Warszawa, Łódź i Wrocław to jeśli będzie chętny to mogę ten zestaw zapakować i wziąć do sprawdzenia a jak będę wracał w ciągu 3-4 dni mogę odebrać z w/w miast ale tylko dla osób naprawdę zdecydowanych (dla zasady biorę 500zł bezzwrotnej zaliczki na umowę). Jeśli do tego czasu znajdzie się chętny dodam za 1500zł brutto. kontroler SATA 3ware 9650SE na 24 dyski ale tylko do tego zestawu. Naprawdę warto bo taki sprzęt na host jest niedozajechania.

We wtorek wieczorem będę miał czas siąść na net więc do tego casu proszę się zastanowić.

Edytowano przez albertw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest naprawdę godny polecenia i wart ceny gdyż jego wartość w momencie zakupu to ponad 20tys netto. Sprzedaję gdyż klient nie wywiązał się z umowy i nie uiścił całej kwoty faktury więc aby odzyskać resztę sprzedaję w kwocie jaka została do opłacenia.

Ponieważ tylko jedna osoba zainteresowała się ofertą a sprzęt leży i czeka na nowego właściciela obniżam cenę do 13tys netto + w cenie komplet tongue.pngłyta, procki, radiatory, kontroler 3ware 9590SE-12ML oraz obudowa Chembro RM23212 19" 2U SATA 820W 1+1redund, okablowanie , risery i oryginalne opakowania obudowy i płyty. Cały sprzęt można powiedzieć gotowy do pracy i brakuje tylko dysków SATA lub SAS za które klient zapłacił i zabrał . To jest ostateczna cena. Jeśli ktoś będzie chętny mogę dowieść na test w najbliższym tygodniu sprzęt na 1-2 dni na trasach Warszawa- Poznań-Słubice, Warszawa – Katowice-Wrocław-Legnica-Zgorzelec.

Posiadam do zbycia również 3 kilkumiesięczne maszyny bez HDD jedna na 2 x Xeon X5645 2U 64GB ram , oraz druga na 2x E5649 2U 64GB ram i trzecia naprawdę mocna na 2 Opteronach 6176 - 12 rdzeniowych – 2u, (do kompletu są dyski OCZ 120GB /575mb 8szt SSD któryce mogę doliczyć po 500zł), brak ram gdyż został wymontowany ale jak ktoś będzie chciał posiadam kości 2-4-8 i 16Gb więc mogę dołożyć do 288Gb bo tyle sprzęt może mieć max.

Czekam na oferty. Ze względu na to iż ofertę wysłałem zaprzyjaźnionym firmom może być ze coś zostanie sprzedane. Nie dekompletuje i nie sprzedaje części tylko całości.

Edytowano przez albertw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozostał tylko jeden serwer. Do kompletu dodaję dyski, które były w komplecie i dodatkowe kości ram, nowe, zapakowane oryginalnie.

Maszyna Fujitsu RX300s6 na 2 procesorach Xeonach x5645 i 64GB ram. Do kompletu dodaję 4 kości po 16GB DDR3 Registered 1066Ghz ( RAZEM 128GB) 8szt dysków SSD 120GB. Całość w cenie 10tys netto. Na całość udzielam gwarancji pisemnej 3mc - faktura.

Jeżdżę często do Niemiec więc po drodze mogę na 1-2 dni testów zostawić maszynę na umowę z zaliczką o której napisałem wcześniej.

 

Zapraszam bo naprawdę warto. Same dołożone dyski i ram to koszt minimum 6-7tys zł a maszyna w tej konfiguracji ponad 18tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×