Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Szukam sponsoringu do ciekawego projektu

Polecane posty

Gość

Witam

 

Szukam chętnego sponsora do dość ciekawego projektu urozmaicającego korzystanie z pewnego serwisu społecznościowego (wtyczka oparta o greasemonkey łącząca się m.in. z serwerem o którym wątek).

 

Czego oczekuję:

- Pojemność 500MB+

- Transfer b/o

- Wysoka niezawodność (nie oczekuję naturalnie 100% gwarancji działania, ale przerwy są niejako szkodliwe dla projektu)

- Najlepiej polska lokalizacja z uwagi na konieczność zachowania jak najniższego czasu dostępu

- Obsługa cron z prostymi zadaniami co ~5 min

 

Co mogę zaoferować:

- Informację o sponsorze na serwisach www projektu

- Informację o sponsorze na userscripts, gdzie owe skrypty się znajdują i skąd się je instaluje

- Rangę honorową w projekcie

- Uścisk ręki prezesa

 

Projekty są niekomercyjne, stąd nie prośba o sponsoring. Chcąc nie chcąc wśród użytkowników o których mowa ciężko o "dotujących", ale to przedstawię w rozmowie z ew. potencjalnym sponsorem.

 

Chętnych sponsorów proszę o kontakt na pw bądź tutaj z podaniem adresu kontaktowego na który mógłbym przesłać więcej szczegółów.

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Łukasz Nowak

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer bez ograniczeń... OK, ale może choć mniej więcej wiesz ile tego będziesz generował? Pytam, bo jeśli np. potrzebne Ci np. 500 GB to problemu nie ma, ale przy dajmy na to 50 TB ruchu miesięcznie zaczynają się schody, bo rura na taki ruch musiałaby mieć z Ø 500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez ograniczeń = w granicach rozsądku. Po prostu nie chcę "niespodzianki", gdy np. więcej userów zacznie korzystać w danym okresie czasu.

Stawiam, że na pewno regularnie będzie to mniej jak 100GB :-)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakikolwiek panel który pozwoli mi przypiąć trzy domeny i utworzyć bazy i userów w mysql :-D Choć niekoniecznie, bo może być to teoretycznie narzucone z góry.

 

Reszta j/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stanęło na VPS w Ultimahost, na który przenoszę wszystkie swoje graty :-P

 

Dziękuję wszystkim za propozycje :-)

Pozdrawiam i proszę moderatora o zamknięcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

(wtyczka oparta o greasemonkey łącząca się m.in. z serwerem o którym wątek).

 

Czego oczekuję:

- Pojemność 500MB+

- Transfer b/o

- Wysoka niezawodność (nie oczekuję naturalnie 100% gwarancji działania, ale przerwy są niejako szkodliwe dla projektu)

- Najlepiej polska lokalizacja z uwagi na konieczność zachowania jak najniższego czasu dostępu

- Obsługa cron z prostymi zadaniami co ~5 min

 

 

A nie jest to czasem jakiś parser, który bez przerwy pobiera dane curlem? Jeśli tak to projekt będzie żarł dość szybko transfer.

 

Raczej z takimi parametrami wątpię czy dostaniesz sponsoring, co najwyżej zniżkę ileś tam %, bo generalnie takie serwisy nie są tanie w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@GrandBB:

1. Miałem łącznie 6 propozycji.

2. Na obecnym serwerze usługa ta "żre" całe 3GB transferu z minimalnym przyrostem co miesiąc.

3. Sprawa już jest zamknięta o czym napisałem na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

No to nie musiałeś pisać, że potrzebujesz transfer bez limitu i w granicach rozsądku, bo generalnie sam wprowadziłeś w błąd i o to mi tylko chodzi. Miałbyś i 7 propozycji jakbyś napisał wcześniej swoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z całym szacunkiem, ale hosting na kimsufi mnie średnio podnieca w perspektywie w/w oczekiwań, a piszesz tak, jakbyś to miał robić z ewentualną wielką łaską i jakby Twoja oferta miała być jakoś wybitnie wyjątkowa. Wierz mi były różne propozycje, w tym oddanie kawałka VPS'a i jakoś nikt się nie doszukiwał tu żadnych dziwnych bajek czy kombinacji z mojej strony.

 

Gdyby ktoś zechciał znać statystyki transferu to by je uzyskał, bo to nie jest nic tajnego. Nikt zaś tego nie uczynił. Tak jak napisałem chodzi jedynie o to, by nie miała miejsca sytuacja wyczerpania limitu, dlatego gdyby ktoś mi zaoferował powiedzmy 10GB transferu na miesiąc to musiałbym się dobrze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Z całym szacunkiem, ale hosting na kimsufi mnie średnio podnieca

 

Nie interesują mnie Twoje doznania, jedynie informuje że wprowadziłeś w błąd i się do tego kulturalnie przyznaj. ;)

 

A gdzie w GH jest hosting na kimsufach? Chyba masz jakieś spóźnione informacje, poczytaj opinie.

 

Ode mnie tyle... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, ale hosting na kimsufi mnie średnio podnieca w perspektywie w/w oczekiwań, a piszesz tak, jakbyś to miał robić z ewentualną wielką łaską i jakby Twoja oferta miała być jakoś wybitnie wyjątkowa.

Nie wiem czy naprawdę tak mało czytasz forum, czy specjalnie podnosisz ciśnienie, które i tak zawsze jest wysokie w tematach o GH.

 

GH przeniósł się chyba z miesiąc temu do BDC i na porządną maszynę HP, więc do budżetowej oferty Kimsufi jest mu już daleko.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

To jak to jest z serwerem GH bo na stronie jest że OVH http://grand-host.pl/oferta/hosting/parametry-serwerow/

a ostatnio mówił Pan coś o Baltic Data Center

 

Oj tam oj tam ;) Kwestia zmiany witryny, pojawi się po weekendzie, ewentualnie na początku Listopada ;)

 

Tylko, że Kimsufi to oferta niskobudżetowa, a GH ma na na pewno porządny serwer dedykowany.

 

Konkretny serwer, nie ma co się rozpisywać, jest redundantny i starczy na długo, Kimsufi przy Nim to tak jak maluch przy Ferrari ;) Oczywiście proszę się nie czepiać porównania - drobna dygresja.

 

Grand-Host nie siedzi w OVH tylko w BDC.

 

Jak wyżej, ale to kwestia opinii o Grand-Host.pl a nie robienie offtopicu. Jeśli są jakieś pytania zawsze można napisać w temacie o Grand-Host ewentualnie napisać na BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobry My to wiemy gdzie GH ma teraz serwery ale na stronie swojej podaje jako lokalizację OVH i odpytując reversa z IP tam podane dostajemy informację, że to kimsufi. GH powinien zadbać o aktualną informację na swojej stronie (szczególnie, że zmiana jednej podstrony to 3 minuty roboty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MZone mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie tej telenoweli z GH w roli głównej, opieram się na informacji z ich strony. A to, że nie aktualizują tego to nie jest moja wina. Zresztą to też świadczy niejako o firmie.

 

@GrandBB nie wiem niby gdzie wprowadziłem w błąd, chyba że ktoś się czuje poszkodowany w jakiś sposób, bo ja nic o tym nie wiem ;-) No ale wiadomo, jak ktoś sobie będzie szukał problemu to go wszędzie znajdzie.

 

Zresztą temat już jest nieaktualny, więc nie wiem po co ta gadka. Wyskoczyłeś z wielką swoją łaską jak już było "po krzyku", bo napisałem, że sprawa wyjaśniona i temat do zamknięcia i o to też ponownie proszę.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×