Skocz do zawartości
WKG

[Poszukiwany] SPONSOR

Polecane posty

Witam wszystkim , siec serwerów Cs-Polska.pl Poszukuje sponsora na serwery gier które są już rozkręcone lecz brakuje pieniędzy na opłacenie . Serwery te w większości dnia są pełne . W zamian oferuje banner na forum oraz konto z możliwością wysyłania nieograniczonej liczbie maili (czyli rejestruje się pan na mojej stronie i daje dostęp do PA z możliwością wysyłania maili i Pan kiedy chce wchodzi i wysyła mailingi ) Również mogę udostępnic raport z Google Analytick na żądanie.

 

Gorąco pozdrawiam i czekam na odpowiedz PW/GG 26195140 proszę odrazu się przedstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to Panu wytłumaczę , nie posiadam dedyka tylko serwery są wykupione w gamesol i poszukuje osoby co by chciała opłacac serwery z własnej ręki wzamian umieszczam banner i daje masową korespondencję teraz to chyba jest jaśniej

 

Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mailing jest sprzedawany za 3 zł jako 1 mail do 2,5k osób , lecz dla sponsora jest to konto na forum z dostępem do PA ( gdzie wysyła ile chce maili ) Czytanie ze zrozumieniem się kłania szanowny devil :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh trudno jest z Tobą (jeżeli oczywiście mogę na Ty) się dogadac , nie mówie o spamowaniu mailingami tylko raz na jakiś czas wysyłac ich np. raz na 1/2 dni . Proszę już nie komentuj tego nie robimy spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie raz na 1/2 dni jest spamowaniem a w dodatku do tej samej niewielkiej grupy odbiorców nie przynosi żadnego wymiernego efektu biznesowego podobnie jak baner na forum.

Po prostu szukasz frajera, który Ci zapłaci za coś na co Ciebie nie stać. Jeżeli Ciebie nie stać to nie rób tego lub zarób i sam wyłóż kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×