Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IceBeast

Doładowywanie konta gsm online?

Polecane posty

Działa to na takiej zasadzie, że musisz posiadać bodajże konto dotpay ustawiasz wszystkie potrzebne dane w jakimś tam pliku tego skryptu i reklamujesz tą stronę, jeśli ktoś skorzysta z tego doładowania to otrzymasz na swoje konto dotpay pieniążki.

 

Jest to raczej nie warte świeczki, bo takich stron jest mnóstwo a i nadal mało kto kupuję doładowania przez internet, może i jest to opłacalne jak się ma bardzo rozwiniętą strone ;).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że otrzymuję je na konto dotpay, ale co dalej? Ręcznie kupuje się doładowania na zgłoszone numery telefonów? Mnie najbardziej interesuje kwestia skąd się biorą doładowania na tej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Działa to na takiej zasadzie, że musisz posiadać bodajże konto dotpay ustawiasz wszystkie potrzebne dane w jakimś tam pliku tego skryptu i reklamujesz tą stronę, jeśli ktoś skorzysta z tego doładowania to otrzymasz na swoje konto dotpay pieniążki.

 

Jest to raczej nie warte świeczki, bo takich stron jest mnóstwo a i nadal mało kto kupuję doładowania przez internet, może i jest to opłacalne jak się ma bardzo rozwiniętą strone ;).

 

Pozdrawiam.

 

Ja nie ufałbym takim stronom. Jak już to na koncie np. PKOBP / Inteligo jest opcja doładowania prepaid lub na stronie operatora.

 

Jak ktoś oszuka na takiej stronie to jest płacz bo nie ma żadnych danych właściciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×