Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konfitur

[wirtualny] Najszybszy darmowy

Polecane posty

Cześć.

Szukam najszybszego wśród darmowych hostingów które nie dodają reklam do strony.

Pewnie moje pytanie jest z którejś strony głupie lub nie da się na nie odpowiedzieć, ale spróbuję. Hostingów na tym portalu opisanych jest na 22 strony, oczywiste jest, że wszystkich nie przejrzę, ale proszę ludzi siedzących w temacie o:

- spośród wszystkich Wam znanych całkowicie darmowych hostingów (ew. mogą być oferujące tanie płatności sms, o ile takie istnieją) wykluczenie tych, które dodają reklamy,

- spośród tej garstki (?), która została wybranie kilku najszybszych (wiem, że to będzie subiektywna opinia),

- opisanie, czemu właśnie te hostingi są najszybsze.

Ja sobie potem o tych hostingach poczytam i wybiorę ten, który mi najbardziej odpowiada wink.gif

Cd. innych moich preferencji, to raczej się nie będę nimi kierował przy wyborze:

- powierzchnia dyskowa: potrzebuję ten hosting do celów raczej prywatnych, więc nie mam wielkich wymagań,

- transfer: j/w, zobaczę wśród ofert, które (mam nadzieję) będziecie umieli wymienić.

Z góry dziękuje za wszelkie próby pomocy, mam nadzieje, że są jakieś opcje która pasują do moich kryteriów smile.gif

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście znam kilka darmowych hostingów bez reklam - niektóre szybką padają, są niestabilne - ale są.

Co więc szkodzi osobie znającej więcej niż kilka takich hostingów posortować je pod względem odczuwanej szybkości, zwłaszcza jeśli prowadzili ten sam projekt korzystając z różnych ofert ?

Niemniej jednak dzięki za naprowadzenie, to też jest opcja - poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście znam kilka darmowych hostingów bez reklam - niektóre szybką padają, są niestabilne - ale są.

Co więc szkodzi osobie znającej więcej niż kilka takich hostingów posortować je pod względem odczuwanej szybkości, zwłaszcza jeśli prowadzili ten sam projekt korzystając z różnych ofert ?

Niemniej jednak dzięki za naprowadzenie, to też jest opcja - poczytam.

 

Sam twierdzisz, że takie hostingi szybko padają, więc nie zależy ci na danych? Jak lubisz ryzyko to bierz byle co, a jak stracisz dane, to miej pretensje tylko do siebie. Czasami lepiej jest wydać kilka zł i spać spokojnie.

 

Wiesz co... jeśli znasz darmowe hostingi to po prostu zarejestruj się i przetestuj - w końcu nic nie tracisz.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jako takich danych do stracenia na razie nie mam, więc mogę potestować wink.gif

No to dodam jeszcze 2 pytania:

Czyli takiej opcji w miarę stabilnej przy takich parametrach nie ma ?

Nie znalazłem tutaj opinii o koon.pl, ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z tym hostingiem ?

 

@góra: mój projekt Ci się nie spodoba, bo go nie ma wink.gif Pytam nieco przyszłościowo.

Edytowano przez Konfitur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście znam kilka darmowych hostingów bez reklam - niektóre szybką padają, są niestabilne

Darmowy hosting nie zapewni Ci nigdy takiej jakości, jak nawet najtańszy hosting płatny.

Kwota 30-50 złotych rocznie, to nie jest wydatek przecież, po co się pchać na zapełnione serwery bez żadnego supportu.

 

Jak Devil oferuje Ci darmowy hosting, to się nawet nie zastanawiaj, drugiej takiej oferty możesz już nie mieć.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie przewidziałem, że oferty będą "na teraz" - myślałem (ja naiwny rolleyes.gif), że dostanę link i sobie spokojnie poczytam, żeby wiedzieć na czym stoję, a potem rozpocząć pracę. I no żeby się ogólnie w terenie zorientować.

Przynajmniej czegoś się dowiedziałem.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanio za sms ? Kojarzę tylko:

http://uphost.pl/oferta-uphost-serwery-www-klasa-sms.html

Ale czy 1,23zł miesięcznie zmieści się w budżecie ?

Ogólnie na Uphost ludzie nie narzekają, ale poczytaj sobie opinie. Firma działa na forum.

Jeśli chodzi o darmowe serwery, to jeszcze osiem lat temu, znalazłoby się coś bez reklam, dziś nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×