Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dom

[Poszukuje] Serwer VPS z Windows

Polecane posty

Witam!

Poszukuję miejsce na serwerze dedykowanym lub serwer vps (wraz z pulpitem zdalnym) do postawienia serwera streamingowego.

Wszelkie informacje na temat projektu chciałbym omówić na osobności, nie chcę udostępniać tutaj danych ze względu na nie informowanie o projekcie przedwcześnie.. Mówiąc prościej chciałbym zachować małą poufność zanim projekt nie jest jeszcze ukończony.

 

Wszelkie informacje oraz przykłady udostępnię po skontaktowaniu się ze mną.

Mój numer gg:

1348

E-mail: dominik.t@o2.pl

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę vmline.pl z wirtualizacją Xen-HVM, pulpit zdalny jest 'wbudowany', wystarczy doinstalować X-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że szukam firmy na zasadzie współpracy|barteru, szerokie informacje zostaną podane po kontakcie, myślę, że ciekawa oferta. Zapraszam do kontaktu :)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos - umiesz czytać? Na zasadzie barteru, barter to dla ciebie "szukasz frajera, który da ci coś za darmo"? Nie sądzę. Zacznij używać głowy i szarych komórek lub czytać o nowych pojęciach, których w życiu nigdy nie słyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos - umiesz czytać? Na zasadzie barteru, barter to dla ciebie "szukasz frajera, który da ci coś za darmo"? Nie sądzę. Zacznij używać głowy i szarych komórek lub czytać o nowych pojęciach, których w życiu nigdy nie słyszałeś.

 

Nie wiem dlaczego się tak unosisz, skoro redgos skomentował twój post w którym nie było użycia słowa barter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo barter zostało dodane po chwili, kiedy jeszcze nie było tu żadnego innego postu, na drugi raz proszę edytować swoje posty. Dodatkowo słowo współpraca też coś oznacza? Myślę, że może oznaczać to samo co słowo barter , w prostszy sposób.

 

Edit@

Dodam, że denerwują mnie ludzie, którzy nie znając całości sprawy określają to COŚ z góry.

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo słów barter, współpraca nadal Twierdzę, że szukasz frajera, bo póki na nie piszesz tutaj na forum co dajesz w zamian to nie dajesz nic.

Jak by się zastanowić to co możesz dać - baner na stronie, dopisek, że sponsoruje to firma xxx to jest żaden zysk dla firmy. Jeżeli nie masz kasy na serwer to nie masz i na promocję i reklamę i na oprogramowanie i na cokolwiek. Myślę, że jedyną korzyść z tego barteru będziesz miał Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Opcja barteru polega na wymianie usług, nie mówię tutaj o stopce czy dopisku jak tutaj podajesz. Zainteresowane firmy na pewno uzyskają informację na ten temat.

Powiem ci, że określona kwota została już włożona w projekt i myślę, że wygląda to wszystko już ciekawie (zainteresowani znów widzieli demo). Dodatkowo promocja tego typu projektu często działa na zasadzie "poczty pantoflowej" oraz kilku innych ważnych czynników jak moja aktywność w projekcie i pomysłowość.

Kolejna rzecz to taka, że kiedy mogę oferować nasze usługi w barterze, to określoną kwotę zamiast wydawać na serwer mogę w tym wypadku przekazać na co innego, jak np. gagety projektu, co staje się swoistą reklamą, jak ja to określam "in", gdyż promowany jest serwis tak aby użytkownicy już siedzący w temacie podawali go dalej.

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×