Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

Potrzebna pomoc przy wtyczkach Wordpress

Polecane posty

Witam

 

Na supporcie wrodpress'a znalezienie pomocy to prawdziwa sztuka a na WHT wiele razy udało mi się rozwiązac pewne problemy :)

 

Więc tak , używam wordpress'a 3.2.1

Do tego do logowania używam ciekawego pluginu Al's EZWP White Label Login Screen , plugin zmienia wygląd strony logowania w bardzo fajny sposób :)

Następnie chcę aby przy rejestracji user musiał zaakceptowac Regulamin strony i do tego użyłem pluginu Terms of Use.

Teraz w momencie rejestracji niestety nie mam pola do zaznaczenia że akceptuje się regulamin , i tutaj się zaczyna problem :/

Jak wstawic to pole do strony z rejestracją ?

 

W dokumentacji mam opis iż:

 

 

Insert in a template:

 

<?php echo TouAppController::get_terms(); ?>

 

Insert in a template:

 

<?php echo TouAppController::get_privacy_policy(); ?>

 

Staram się od godziny rozkiminic w którym miejscu w plikach wordpressa to wstawic lecz kompeltnie mi to nie wychodzi :/

 

Może ktoś byłby w stanie pomóc ? mogę nawet zapłacic jeżeli będzie to konieczne :/ a zależy mi aby to zrobic.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Wordpressa ale sugeruję, że może się to znaleźć w widoku (o ile coś tam takiego istnieje) rejestracji.

 

Reasumując musisz znaleźć plik, który wyświetla formularz rejestracji i wstawić <?php echo ... ?> między inputy (pewnie gdzieś na dole, zaraz przy przycisku: "rejestracja").

 

Edit: wnioskuję to po tym, że kod który podałeś do wstawienia jest "wyświetleniem" (echo) metody klasy statycznej (kontrolera, kto wie być może singleton? :rolleyes:).

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc , coś dalej kombinuje ale bez skutków :? nawet znależc nie mogę pliku odpowiedniego :/

 

http://alniches.com/

 

http://strategy11.com/terms-of-use-2-wordpress-plugin/

 

Pierwszy link jak widzę do jakiejś dupnej strony prowadzi ehm :/

 

Moge przeslac na hosting pluginy i tym sposobem je udostępnic tak może wygodniej będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy Ci pomóc jak używasz pluginu widma ?

Nie mając tech pluginów obu nawet nie można spróbować u siebie powtórzyć tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy Ci pomóc jak używasz pluginu widma ?

Nie mając tech pluginów obu nawet nie można spróbować u siebie powtórzyć tej sytuacji.

 

nie miałem linku niestety :/ problemudało się rozwiązac , co prawda na około ale ważne że spełnia funkcję.

dzięki za pomoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×