Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kali666

Instalacja ispCP Omega - pytanie nowicjusza.

Polecane posty

Witam.

 

W temacie serwerów vps jestem osobą świeżą. Dostając mejla zauważyłem ofertę serwera vps od host1plus.com i wydając te kilka centów zakupiłem go, przeznaczając na maszynę do `eksperymentów`. Zainstalowałem na nim apache, php i mysql i wszystko śmigało. Po wpisaniu adresu ip pojawiała się strona `It works`

Potem postanowiłem zainstalować panel ispCP Omega. Znalazłem instrukcję. http://isp-control.net/documentation/start/installation/debian

I wszystko ściągnąłem wedle tych kroków. Zainstalowałem również panel, lecz teraz po instalacji po wpisaniu adres ip serwera nic się nie pojawia. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co złego poczyniłem że to nie funkcjonuje. Czy jest jakaś instrukcja instalacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba by wyjaśnić jedną podstawową kwestię: w dokumentacji IspCP Omega nie ma wyraźnie zaznaczonej jednej rzeczy, a mianowicie tego, że należy panel instalować na "gołym", najlepiej świeżo zainstalowanym systemie, bo sam panel instaluje wszystko, co jest mu potrzebne do działania (tak samo jak inne podobne panele, np. cPanel, DirectAdmin). Najlepiej jeszcze, żeby był to system zainstalowany z tzw. netinstall-a (w przypadku VPSów będzie miał dopisek "minimal" lub podobny).

Cała reszta jest w dokumentacji panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×