Skocz do zawartości
Gość thetox

kimsufi 2g

Polecane posty

Gość thetox

Interesuje mnie kupno serwera kimsufi 2g.

Jak to jest z transferem pisze ze bez limitu, ale po przekroczeniu 5TB/m-c dla tego serwera 2g, łacze jest ustawiane na 10 Mbps.

Nie rozumiem tego do końca, czy jesli wykorzystam te 5TB, to tak czy owak musze kupic dodatkowy transfer? bez względu czy wykorzystam te 5TB w ciągu miesiąca czy dwóch miesiecy? to i tak musze zakupić później transfer? czy od każdego miesiąca nowego mam na nowo 5TB?

Bo np w Hetzner jest tak ze po 2TB ucinaja do 10 Mbps i potem spowrotem od owego miesiaca ma sie 2TB i łacze 100 MB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do hetznera nie masz racji

*There are no charges for overage. We will permanently restrict the connection speed to 10 MBit/s if more than 5,000 GB/month are used. 100 MBit/s speed can be optionally restored by committing to pay 6,90 € (incl. VAT) per additional TB used.

 

I myślę, że w Kimsufi działa to podobnie jeżeli w miesiącu przekroczysz 5TB to odblokują Ci do 100 Mbps po opłaceniu tego co przekroczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykorzystasz przez 3 tygodnie abonamentu 5 TB, to łącze leci do 10 mega. Tak zostaje do następnego okresu rozliczeniowego. Jeśli chcesz przez ostatni tydzień abonamentu mieć dalej 100 mega, to musisz wykupić pakiet transferu. W OVH po 2TB ma pakiet (minimalny), czyli chyba ok 140 zł o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Chciałbym jedynie dodać do bardzo trafnych informacji przedmówców, że reset następuje zawsze ostatniego dnia abonamentowego, czyli w nowy, zapłacony miesiąc wchodzisz z czystym (zerowym) transferem, mając nowy limit 5TB w przypadku kimsufi 2G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×