Skocz do zawartości
netgraf

Tani serwer dedykowany

Polecane posty

Witam .

Na cele projektu potrzebujemy dość sprawnego serwera dedykowanego.

W tym momencie projekt nie potrzebuje mocnej maszyny zależy mi na niezawodności działania oraz dobrego kontaktu z administratorem .

 

Na serwerze wykonywany będzie przede wszystkim cron który wykonywać będzie skrypt łączący się z zewnętrzną stroną pobierał dane skryt wykonywać będzie się co ok 3 h łączny czas wykonywania się wszystkich procesów max ok 15 min. Dodatkowo na serwerze będę chciał założyć klika stron lub sklepów internetowych.

 

Zależy mi przede wszystkim na :

- dobrym stosunku jakości do ceny

- możliwości zmienienia maszyny na lepszą ( administrator przenosi dane i zajmuje się wszystkim )

- duży transfer lub jego brak.

- Direct Admim z licencją dożywotnią ( mogę zakupić licencje wtedy proszę o cenę za instalacje )

- dobry kontakt z administratorem również telefoniczny

- oczywiście fakturę vat.

- zdalny dostęp

- na otrzymaniu serwera gotowego do pracy tzn. zainstalowany system , panel itp.

- możliwość tworzenia backupów

 

Poproszę o oferty na adres netgraf@netgraf.pl z ofertą oraz całkowitymi kosztami.

abonament , opłaty instalacyjne oraz koszty dodatkowych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj parametry serwera, single core dual, ile ramu itd, na podstawie tch informacji nie da sie zrobic dobrej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj parametry serwera, single core dual, ile ramu itd, na podstawie tch informacji nie da sie zrobic dobrej oferty

 

Podałem co na serwerze będzie robione liczę na doświadczenie i jakąś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ci podam przyklad, obslugujemy klientow ktorzy maja "skrypt w cronie" ktory pobiera dane i wykonuje operacje, jeden ma najmniejszego VPSa z oferty i ledwo go wykorzystuje drugi ma 4 dedyki i zapycha 45 mbit lacza na pobieranie swoich danych, albo trzeba zrobic testy w boju na skrypcie (jezeli jestes zainteresowany napisz) albo autor musi podac dokladniejsze informacje

 

przynajmniej

co to za skrypty (po tym wywnioskujemy ile jest potrzebne mocy obliczeniowej)

ile danych bedzie pobieranie

jaka wielkosc bazy oraz ilosc plikow

jaka jest wielkosc backupow

czy backupy maja byc na innej maszynie czy na tej samej i na osobnych nosnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×