Skocz do zawartości
Dexieco

Problem z hostingiem jak rozwiazać

Polecane posty

Siemka, mam pewien problem z pewnym hostingiem VPS, a mianowicie od 5 miesięcy nie przychodzą mi na maila ani w panelu klienta faktury do opłacenia serwera VPS, w ich regulaminie jest, że jeżeli nie opłacę faktur to serwer jest Wyłączany. A działa od 5 miesięcy, i jak by teraz przyszło nie daj Bóg do zapłaty to czy muszę płacić ? Skoro mają taki zapis w regulaminie a ostatnia opłacona faktura jest za luty 2011 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usluga typu najpierw placisz potem dziala czy najpierw dziala potem placisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Opłata typu Najpierw płace potem działa, 2 tak samo przyszła faktura do opłaty na maila i w panelu klienta, kolejne już nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie korzystasz to nie powinienes miec problemow, jezeli nadal uzywasz to moze byc rozine zaleznie od ich nastawienia, na miejscu tej firmy jezeli konto kilenta dzala przez blad systemu nie ciagal bym klienta ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z theONE, firma, która ma bajzel powinna posypać głowę popiołem, podliczyć straty i zapomnieć o sprawie, wysyłając kolejne rachunki/faktury normalnie.

A może po prostu to była opłata np. za pół roku, albo jakaś promocja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w WHMCS Moje usługi . Serwer VPS - Okres rozliczeniowy - Miesiąc , Termin kolejnej płatności - 02.03.2011 . I już się faktura nie pojawiła za marzec i kolejne miesiące . W Moje zobowiązania mam ostanią fakturę z lipca ze statusem zapłacona .

Co do serwera to go używałem, ale kierowałem się zasadą Dają za Free to bierz, biją to uciekaj.. Lecz teraz już tak nie wygląda to tak fajnie.

 

// W Whmcs pomimo terminu kolejnej płatności usługa jest określona kolorem Aktywnej.

Edytowano przez Dexieco (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdyby system im się odwiesił z automatu miałbyś usuniętą usługę. Jak chcesz korzystać z usługi w ten sposób to nie trzymaj na serwerze żadnych ważnych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze nie trzymam nic ważnego, bo jestem na to przygotowany, że z dnia na dzień może go usunąć, więc ale pytałem się teoretycznie czy wystosować do owej firmy maila że serwer nie opłacony a dalej działa.. Lecz nie będę się trudził, jak coś powołam się na ich regulamin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje ale z drugiej to jakby nie patrzeć do WHMCS to tylko skrypt - człowiekowi może się coś pomylić lub zapomniec tak i w tym przypadku skrypt z niewiadomych przyczyn zapomniał wysłać fakturki i zawiesić konto.

Tutaj bardziej niż na regulamin powoływałbym się na własne sumienie - sądze że porządna firma wynagrodziła by ci jakoś zgłoszenie tego blędu, a takto zostaniesz wyrzucony bez żadnego ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×