Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AceDude

[vps] Serwer pod TeamSpeak

Polecane posty

Gość AceDude

Akcja ewakuacja z mZone, albo nie doczytałem regulaminu, albo mają dziwne podejście do klienta ("Zmiana pakietu musi nastąpić co najmniej na 7 dni, przed kolejnym terminem wpłaty.").

 

Tak czy siak, wymagania minimalne:

  • 1gb miejsca
  • 256mb ram
  • 150gb transferu
  • 500mhz proc
  • lokalizacja Niemcy

 

BARDZO zależy mi na stabilności, braku packet lossu, stałym pingu - czyli serwer głosowy ma działać po prostu jak najlepiej.

 

Myślałem o namniejszym pakiecie na alvotech.de. Dobry wybór? Co innego mi polecicie?

 

 

EDIT: Znowu nie udało mi się znaleźć przycisku "zgadzam się na otrzymywanie ofert od firm". Usability leżyyyy!

A, no więc zgadzam się na otrzymywanie ofert od firm.

Edytowano przez AceDude (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Akcja ewakuacja z mZone, albo nie doczytałem regulaminu, albo mają dziwne podejście do klienta ("Zmiana pakietu musi nastąpić co najmniej na 7 dni, przed kolejnym terminem wpłaty.").

 

Wedlug mnie to dobrze, potem trzeba sie bawic w obliczanie ile klient musi doplacic jezli zmienia na wyzszy pakiet, lub ile firma ma oddac jezeli na nizszy itp.

 

Co do serwera, to polecam Vihost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja ewakuacja z mZone, albo nie doczytałem regulaminu, albo mają dziwne podejście do klienta ("Zmiana pakietu musi nastąpić co najmniej na 7 dni, przed kolejnym terminem wpłaty.").

 

Tak dlatego, że system już wygenerował już Twój rachunek. Nie możesz sobie zmienić pakietu z dnia na dzień. Wystarczy 8 dni przed upływem terminu płatności. Rachunek jest generowany na 7 dni przed terminem.

 

Przykro mi, że to takie utrudnienie, ale obsługujemy bardzo dużo klientów, więc musimy trzymać się jakiś zasad.

 

Ty zgłosiłeś zmianę pakietu wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

@Matmaxalez - dzięki

 

Edit: kurde, puściłem im pinga na ip testowe, są straty + ping 70% większy niż w MZone.

 

@Irek - nie mam pretensji, z jakości usług jestem bardzo zadowolony - szczególnie z uptime'u. Usługi będę jak najbardziej polecał.

Edytowano przez AceDude (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Matmaxalez - dzięki

 

@Irek - nie mam pretensji, z jakości usług jestem bardzo zadowolony - szczególnie z uptime'u. Usługi będę jak najbardziej polecał.

 

Zaraz będziesz miał zmienione, nie jest to żaden problem.

Nie chciałbym tylko, aby kilkuset/kilkatysięcy klientów naraz chciało zmieniać pakiety. ;)

 

Za kilka minut będzie gotowe.

 

edit: zmienione, jak coś jest nie tak to zapraszam na helpdesk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×