Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

DiscoManiak

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Witajcie ;-)

 

Mam nadzieje, ze ktoś z Was lubi Disco Polo... Dla tych osób, kieruje DiscoManiaka.

 

Dzisiaj o północy, wyszedł 2 odcinek.

 

Przy okazji, pochwale się ze jestem sponsorem programu ;-) (Nie miejcie mi tego za zle :P)

 

Najnowszy odcinek, mozecie ogladnac na www.mFilmy.com jak i na www.discomaniak.info

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlag trafia, że przez takie dysko z pola niszczone jest dobre imię starego Disco z lat 70-tych ubiegłego wieku. Gloria Gaynor, Diana Ross, Cheryl Lynn, Chic, Bee Gees, Musique i wielu innych - wszyscy oni tworzyli muzykę. Dyski z pól tworzą chłam na tanich keyboardach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A mnie szlag trafia, że przez takie dysko z pola niszczone jest dobre imię starego Disco z lat 70-tych ubiegłego wieku. Gloria Gaynor, Diana Ross, Cheryl Lynn, Chic, Bee Gees, Musique i wielu innych - wszyscy oni tworzyli muzykę. Dyski z pól tworzą chłam na tanich keyboardach :P

 

Chybo chodzi Ci o ten z lat 90tych jezeli na tanich keyboardach itp. (Ale wedlug mnie, kiedys muzyka, byla lepsza...)

 

Ale kazdy ma swoj gust, i kazdy slucha co chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że słuchacze najgorszych typów muzyki (o ile można to nazwać muzyką) są najczęściej tymi, którzy zmuszają wszystkich do słuchania tego samego co oni. To bezguście, umpta, tani hip-chłop i disko z pola najczęściej słychać nadawane na cały regulator z otwartych okien mieszkań czy samochodów. A ja wolałbym coś innego - niekoniecznie mój ukochany rock, niech to będzie soul, blues, muzyka klasyczna...

 

Nie nadawałbym się na sprzedawcę sprzętu RTV - każdego "podejrzanie wyglądającego" osobnika przed zakupieniem przez niego jakiegokolwiek sprzętu grającego pytałbym czego będzie za jego pomocą słuchał. Fani ww. "gatunków" nie byliby obsługiwani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Wiesz, to samo ja moge powiedziec, ze Ci wszyscy ktorzy w metrze na caly regulator w sluchawkach daja rock albo inne podobne badziewie, i glowa ruszaja ze spokojnie nie mozna gazety poczytac...

 

Widac ze nie tolerancyjny jestes... Zle bys sie czul w miescie gdzie tysiace kultur jest.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się źle w miastach, gdzie są tysiące kultur. W takich miastach ludzie uczą się respektowania innych. W Polsce tego mi brakuje. W centrum Londynu czy Berlina trudno spotkać buractwo napie***jące tandetną umptę z komórek w każdym miejscu i o każdej porze. Właśnie po to wymyślono słuchawki, żeby nie przeszkadzać innym. I to właśnie odróżnia fanów rocka od fanów np. Peji - ci pierwsi respektują innych i noszą słuchawki, ci drudzy mają "muzyczne komórki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mowilem o sluchawkach... Zawsze daja ja na full, ze cale metro musi sluchac...

 

Ale dobra, to jest temat o DiscoManiaku a nie off top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wokalista zespolu BayerFull powiedzial kiedys ze na przepój Disco Polo jest prosta recepta:

Skoczna muzyka, a slowach musi być coś o szabelce, wódeczce i chyba kobitkach.

 

Jeśli znany wykonawca tej muzyki tak mówi to coś musi być na rzeczy.

 

 

Ed

Edytowano przez ednet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nie czuję się źle w miastach, gdzie są tysiące kultur. W takich miastach ludzie uczą się respektowania innych. W Polsce tego mi brakuje. W centrum Londynu czy Berlina trudno spotkać buractwo napie***jące tandetną umptę z komórek w każdym miejscu i o każdej porze. Właśnie po to wymyślono słuchawki, żeby nie przeszkadzać innym. I to właśnie odróżnia fanów rocka od fanów np. Peji - ci pierwsi respektują innych i noszą słuchawki, ci drudzy mają "muzyczne komórki"...

 

Bardzo mądre słowa. :) I jeszcze tacy się rzucają a bo metal idzie a bo to abo tamto, tylko że Ci "metalowcy" tak naprawdę nikomu nie robią problemu na siłę. A hiphopolowcy to cwaniaczki w dresikach, którzy myślą że im wszystko wolno bo ma "muzyczną komórę" i lans się odwala na deptaku w mieście. Żal porównany ze śmiechem na sali. Podobnie jest i z disco polo, jednak na weselu, studniówce czy innych imprezach tego typu nie włączą death metalu czy hiphopolo bo to jest modne. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i się nie płacze, no a generalnie w innym przypadku się "kradnie co popadnie"...

 

d.v ma tutaj 100% rację i nie ma co zaprzeczacz, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyszcz to u mnie pod Szczecinem teraz leje jak diabli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Bardzo mądre słowa. :) I jeszcze tacy się rzucają a bo metal idzie a bo to abo tamto, tylko że Ci "metalowcy" tak naprawdę nikomu nie robią problemu na siłę. A hiphopolowcy to cwaniaczki w dresikach, którzy myślą że im wszystko wolno bo ma "muzyczną komórę" i lans się odwala na deptaku w mieście. Żal porównany ze śmiechem na sali. Podobnie jest i z disco polo, jednak na weselu, studniówce czy innych imprezach tego typu nie włączą death metalu czy hiphopolo bo to jest modne. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i się nie płacze, no a generalnie w innym przypadku się "kradnie co popadnie"...

 

d.v ma tutaj 100% rację i nie ma co zaprzeczacz, że jest inaczej.

 

Ale off top sie zrobil...

 

Jak narazie, to nie ma chyba ze gosciu w metrze, autobusie, tramwaju siedzi, i se z komy disco polo puszcza, bo dla wszystkich to obciach... Wiec nie wiem po co ta gadka? O DiscoManiaku (i disco polo) gadamy a nie o tym ze dresy na full hiphop daja... Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×