Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

[sprzedam/zlecę sprzedaż]FaceFail.pl - wpadki z facebooka na sprzedaż !

Polecane posty

Do sprzedania serwis http://facefail.pl/ -wpadki z facebooka. Serwis jest bardzo popularny, był umieszczany w wielu znanych serwisach - kwejk.pl, mistrzowie.org, sadistic.pl, bebzol.com, wikary.pl, po-land.pl, fejsik.pl i innych.

 

Jestem pierwszym i jedynym właścicielem serwisu. CMS jest autorski, nie jest to kolejna wersja skryptu sprzedawanego na Allegro typu Demotywatory v99.0 czy Kwejk v5.5. Całość pisana od podstaw i na moje zamówienie przez profesjonalnego programistę. Skrypt posiada prosty panel administracyjny do ustawień strony oraz zarządzania użytkownikami.

 

Design również robiony przez profesjonalnego grafika na zamówienie (zarówno strony głównej, jak i landing page na facebooku).

 

Serwis był jakiś czas temu promowany poprzez Google Adwords, jednak ta forma reklamy się nie sprawdziła. Nakręcony jest również filmik promujący serwis, można go znaleźć pod adresem

. Grafik zaprojektował również plakaty, są one wydrukowane (proponuję ich rozwieszenie na uczelniach lub w szkołach). Łącznie wydrukowanych jest 80 plakatów (połowa matowa, połowa błyszcząca, bardzo wysoka jakość, format A3). Plakaty zostaną wysłane na mój koszt pocztą.

 

Statystyki serwisu z ostatniego miesiąca (od 12 czerwca do 12 lipca) to 113 113 unikalnych odwiedzin, 536 126 odsłon, średni czas na stronie 10 minut i 15 sekund (wg Google Analytics). Serwis zarabia (Google AdSense), średnie CTR wynosi dla czerwca 0,11%, dla lipca 0,20%. W serwisie dodanych jest ponad 1000 faili (część dodaję ja, część dodają użytkownicy). Kontaktowały się ze mną agencje reklamowe, jednak wymagają podpisania lojalki, ja nie byłem zainteresowany, mogę przekazać namiary po zakończeniu aukcji. Sprzedaję razem z fanpage, na którym jest ok 1000 fanów. Fanpage jest skonfigurowany tak, że każdy fail, który znajduje się na stronie głównej serwisu jest automatycznie dodawany na fanpage.

 

Serwer jest w * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, konto Biznes (bez limitu transferu), płatność miesięczna. Nie jest wymagany żaden VPS, czy serwer dedykowany, ze względu na dobrze napisany system, który nie obciąża serwera.

 

Zapraszam poważnych kupców, bo jak mawia Pudzian "Tanio skóry nie sprzedam", bo zainwestowałem dużo pieniędzy i pracy w ten serwis, a sprzedaję, ponieważ na początku sierpnia wyjeżdżam na ponad miesiąc, i nie będzie miał kto opiekować się serwisem.

 

Kontakt wyłącznie mailowy: admin@facefail.pl .

 

Nie odpowiadam na pytania "ile od ręki, za ile sprzedasz itp." . Masz propozycję - pisz. Nie sprzedam za 1 pln, za 100 pln ani za 1000 pln, bo więcej włożyłem w ten serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Moze napisal jakis pro programista, ale i tak wyglada jak z allegro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×