Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

Poszukiwani testerzy :)

Polecane posty

Witam

 

Jako iż na dniach uruchamiam nowy projekt o tematyce filmy online , poszukuję osób chcących pomóc w testowaniu playerów webowych DIVX.

Nic trudnego w tym nie będzie , otrzymujecie parę linków do filmów i opisujecie czy poprawnie film się odtworzył , czy jakieś błędy wyszły , itp.

Oprócz standardowego webowego player Divx i filmów o wadze ~700 mb , chciałbym również prosic o test filmów w formacie HD , nie mam niestety odniesienia co do jakości odtwarzania więc bardzo cenne te wskazówki dla mnie będą.

 

Budżetu kosmicznego nie mam aczkolwiek mile widziani będą wolontariusze, a dla osób które już muszą coś dostac to skromne doładowanie 5 zł na tel ;)

 

Jak ktoś jest chętny to proszę wyrazic zainteresowanie w tym temacie , będę wysyłał PM z szerszym info.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

tak, tak

 

wolontariusze

 

a za oglądanie wskazanych filmów ty masz kasę :)

 

Przecież na tym polega serwis z filmami online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, tak

 

wolontariusze

 

a za oglądanie wskazanych filmów ty masz kasę :)

 

Przecież na tym polega serwis z filmami online :)

 

Z tematu zrozumiałem,że to będzie jego strona,i na niej będą filmy...ale ja to się tam nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, tak

 

wolontariusze

 

a za oglądanie wskazanych filmów ty masz kasę :)

 

Przecież na tym polega serwis z filmami online :)

 

Ehem no cóż , dziękuję za post adekwatny do poziomu inteligencji najwidoczniej ...

 

Z tematu zrozumiałem,że to będzie jego strona,i na niej będą filmy...ale ja to się tam nie znam.

 

Dobrze zrozumiałeś.

 

 

Kamikadze PM poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a te filmy to legalne chociaż są i ich rozpowszechnianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie wieczorem każdemu podeśle PM.

 

 

a te filmy to legalne chociaż są i ich rozpowszechnianie ?

 

Hmhm na pierwszy rzut oka pytanie retoryczne , aczkolwiek jeżeli nie to coś mogę napisac.

 

Serwisy na których filmy się znajdują mają w regulaminie wpis iż osoba , która film dodaje zaznacza iż ma prawa do jego rozpowszechniania.

Reszta mnie praktycznie nie interesuje , gdyż ja tych filmów nie dodaje na te serwisy.

 

Wiem , że to temat rzeka , więc w razie czego możemy na PM konwersowac aby nie zaśmiecac tematu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No tak ale pamiętaj że filmy są na Twoim serwerze i tak jak rapidshare / megavideo itp. musisz stwarzać pozory że z nimi walczysz :D Kasować itp.

 

Najlepiej zrób przycisk raportuj czy coś i tak jak na YT będzie komunikat że film nie posiada praw jakiś tam i został zablokowany. :)

 

Będziesz miał z głowy problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale pamiętaj że filmy są na Twoim serwerze i tak jak rapidshare / megavideo itp. musisz stwarzać pozory że z nimi walczysz :D Kasować itp.

 

Najlepiej zrób przycisk raportuj czy coś i tak jak na YT będzie komunikat że film nie posiada praw jakiś tam i został zablokowany. :)

 

Będziesz miał z głowy problemy...

 

Kwestię legalnego funkcjonowania forum mam skonsultowaną z prawnikiem. Wiem co mogę dodac a co nie.

 

Wiadomości Pm wysłane do wszystkich chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×