Skocz do zawartości
Kolopik

Wysyłka motoru kurierem

Polecane posty

Witam, wysyłał ktoś z was motor kurierem? Ile to może kosztować? Gdzie najlepiej uderzyć?

Moplik waży 75kg, a trasę jaką musi zmierzyć to 420km ;) Wiecie jak się to odbywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przypadkiem rzecz wyłączona z przewozu??

 

http://www.kurier-po...id=60&Itemid=67

 

skoro skrzyni nie wysyłają to motoru w calości pewnie też

 

EDit:

popatrz sobie na allegro, np.:

http://motoallegro.pl/idealna-yamaha-xt-660-z-2008r-xt660-tenere-raty-i1647751888.html

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek: myślę że tutaj bardziej chodzi o wycieki olejów z niesprawnych/zdemontowanych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to niby można przesyłać, ale po spuszczeniu wszystkich olejów itd. Zastanawia mnie cena takiego przewozu, czy w ogóle opłaca się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja płaciłem przy wadze 65 kg około 160 zł jechało z jg do poznania

 

Jaka firma? Zadzwonię do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opek :)

Szczerze mówiąc, to jak mi ktoś coś wysyłał opkiem, to modliłem się żeby doszło wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może tylko ja mam takie szczęście, że jak nie pozdzierają nalepek to przebiją fotel wózkiem widłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koszt przejechania 800km samochodem palącym 5 litrów ropy w trasie na tym dystansie to koło 200zł. Nie zaryzykowałbym kuriera za 160zł. parę godzin i masz motor w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na allegro kiedyś widziałem wysyłka kurierem... koszt 100-130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na ładunkach powrotnych, ja tak kiedyś auto przetransportowałem i wyszło dużo taniej niż samo paliwo, czasu nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Wyslesz raczej, ale nie mam pewnosci, napewno wyslesz ale musi byc w odpowiednej formie jak przychodza skutery z hurtowni do firmy to sa rozlozone na czesci w metalowej skrzynce :D

Edytowano przez Webb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja mam podobny problem, bo kupuję ten motor http://otomoto.pl/yamaha-r6-r6-yzf-600-r1-rr-cbr-zx-gsxr-M2620034.html tylko on znajduje się na drugim końcu Polski, i nie mam go jak przetransportować a sam nim nie przyjadę bo nie mam prawka a to za daleka trasa, przyczepka też odpada. Ciekawi mnie ta firma kurierska tylko trochę się boje w jakim stanie to może do mnie dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się dzisiaj ile kosztuje taka usługa. Niestety nie ma sensu transportować tego gruchota przez pół Polski. Cena transportu jest niewiele niższa niż wartość moplika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto spróbować się dowiedzieć u kuriera "Siódemka", z tego co wiem to palety nawet niestandardowe przewożą i nie jest to ogromna kwota podobno... okolo 200zł. Warto przedzwonic i się dopytać co i jak. Poza tym można zadzwonić do firm brokersko-kurierskich i tam oni pośrednicząc doradzą co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moplik jest na sprzedaż za 400zł, a transport od 120zł (paleta) do tego będzie wystawał poza paletę, bo jest dłuższy niż 120cm, czyli liczą sobie dwukrotność ceny :) Daruję sobie ;)

 

Firma Opek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×