Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] HostingHouse.pl

Polecane posty

10 minut temu, HostingHouse.pl napisał:

Cześć! Jeżeli masz pytania dotyczące usług, które u nas posiadasz, skontaktuj się z nami mailowo na bok@hostinghouse.pl lub telefonicznie. Sprawdzimy Twoje usługi, zobaczymy jaki plan hostingowy posiadasz. Czekamy na wiadomość!

Już otrzymałem żałosną ofertę -10%, a zgodnie z prawdą to +1000%.

Jedyne co można zrobić w tej sytuacji to zmienić providera hostingu.

Edytowano przez radiowiec (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, radiowiec napisał:

Już otrzymałem żałosną ofertę -10%, a zgodnie z prawdą to +1000%.

Jedyne co można zrobić w tej sytuacji to zmienić providera hostingu.

Aktualnie najtańszy pakiet w naszej ofercie to Hosting Start, dysponujący przestrzenią dyskową 50 GB i mocą obliczeniową 4 vCPU.

Większość użytkowników oczekuje dzisiaj od nas dużych przestrzeni dyskowych i gwarancji zasobów vCPU, stąd wprowadzenie do oferty usług od 50 GB aż do 1 TB. Nie mamy już mniejszych pakietów, więc odnowienia mogą być realizowane tylko w nowych planach hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak osoby powyżej! Uważam że hosting został zniszczony - możliwe że to akcja wykupowania i niszczenia mniejszej konkurencji przez nazwa.pl. Jestem zmuszony przenieść 4 strony na inny hosting. Nie jestem w stanie sobie poradzić z podwyżką płatności z 160 zł na 3000 zł. To jakiś żart dla małych firm i przedsiębiorców! Moje strony ważą 300-600mb a Ci zmieniają serwer z 2GB na 50Gb ()  podnosząc cenę 2000% dowidzenia złodziejski hostinghouse.pl ! Dzień dobry seohost.pl :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, KGRRR napisał:

Tak jak osoby powyżej! Uważam że hosting został zniszczony - możliwe że to akcja wykupowania i niszczenia mniejszej konkurencji przez nazwa.pl. Jestem zmuszony przenieść 4 strony na inny hosting. Nie jestem w stanie sobie poradzić z podwyżką płatności z 160 zł na 3000 zł. To jakiś żart dla małych firm i przedsiębiorców! Moje strony ważą 300-600mb a Ci zmieniają serwer z 2GB na 50Gb ()  podnosząc cenę 2000% dowidzenia złodziejski hostinghouse.pl ! Dzień dobry seohost.pl :) 

Czy możesz się z nami skontaktować na przykład przez PW, chcielibyśmy poznać Twój login i zobaczyć historię zgłoszeń, które do nas przesyłałeś. Hosting Start, który ma pojemność 50 GB kosztuje w promocji 100 zł, a koszt jego odnowienia to 600 zł. Być może posiadasz inne usługi, które wpływają na ogólną cenę Twojego serwera, dlatego aby rzeczowo odnieść się do Twojego komentarza, potrzebowalibyśmy więcej informacji na temat samej usługi.

Przed wprowadzeniem nowej oferty hostingowej przede wszystkim przebudowaliśmy infrastrukturę, w ramach której świadczymy usługi. Dodaliśmy także całodobową pomoc techniczną, nie tylko przez e-mail, ale także przez telefon. Wszystko po to, aby nasz hosting spełniał oczekiwania wszystkich użytkowników, także najbardziej wymagających. Naszym celem jest dostarczanie usług przede wszystkim bezawaryjnych, które charakteryzują się najwyższą dostępnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam. Najpierw absurdalnie zwiększają koszty odnowienia domeny - obecnie już chcą 200 zł za rok.

Przy próbie wyciągnięcia kodu authinfo piętrzą problemy - najpierw Pomoc twierdzi, że nie otrzymała maila z wnioskiem - ustępują dopiero po podesłaniu nagłówków i dołączeniu samej wiadomości. Następnie odbijają piłeczkę i żądają papierowych dokumentów.
Ewidentna gra na czas i wymuszenie na kliencie przedłużenia domeny zanim wygaśnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, askr.eppo napisał:

Zdecydowanie odradzam. Najpierw absurdalnie zwiększają koszty odnowienia domeny - obecnie już chcą 200 zł za rok.

Przy próbie wyciągnięcia kodu authinfo piętrzą problemy - najpierw Pomoc twierdzi, że nie otrzymała maila z wnioskiem - ustępują dopiero po podesłaniu nagłówków i dołączeniu samej wiadomości. Następnie odbijają piłeczkę i żądają papierowych dokumentów.
Ewidentna gra na czas i wymuszenie na kliencie przedłużenia domeny zanim wygaśnie.

 

Wniosek możesz do nas przesłać również w formie elektronicznej na adres bok@hostinghouse.pl po opatrzeniu go podpisem kwalifikowanym. Podeślij w PW numer Twojego zgłoszenia - zweryfikujemy je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, HostingHouse.pl napisał:

Wniosek możesz do nas przesłać również w formie elektronicznej na adres bok@hostinghouse.pl po opatrzeniu go podpisem kwalifikowanym. Podeślij w PW numer Twojego zgłoszenia - zweryfikujemy je.

#970844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, askr.eppo napisał:

#970844

Dziękujemy za podesłanie numeru zgłoszenia. Dalsze informacje prześlemy drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×