Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fursel

Serwer VPS

Polecane posty

Potrzebny jest mi serwer VPS, mam kilkadziesiąt stronek na serwerze hostingowym + reseller ale to nie zdaje tematu. Szukam czegoś niedrogiego w Polsce z przynajmniej 100 Giga transferu oraz 10 Giga dysku pod dane, mozliwosc rozszerzenia adresów IP do serwera, tzn z 2 było by ok. Fajny byłby CPanel ale pewnie DirectAdmin wchodzi tylko w gre, oprocz tego bezplatna pomoc techniczna w konfiguracji + jakies miesieczne doinstalowanie modółów, czekam na propozycje.

Edytowano przez fursel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wolałbym nie przekraczać 1000 zł rocznie, natomiast jeżeli jakaś oferta była by znacznie lepsza za niewiele więcej to jak najbardziej.

Edytowano przez fursel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm oby chociaż 1000, ale netto? To i tak niewiele... zostaje Ci jakieś deho np. (www.deho.pl) albo coś w tym klimacie. Zwiększ budżet, bo jak na "kilkadziesiąt stronek", to jest drastycznie niewielki...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Zobacz vps managed od neteasy, korzystam i bardzo sobie chwalę :)

 

fursel chce VPS do 1000 zł rocznie, czyli to jest 83.33 zł miesięcznie, a więc ten hosting, który podałeś przekracza budżet przez niego wyjdzie, dlatego, że:

 

Serwer VPS miesięcznie będzie kosztować 72,57 zł,

Panel, który fursel chce, jest tylko dostępny CPanel, a więc kosztuje dodatkowe 30 złotych miesięcznie, co teraz razem daje 102,57 zł na miesiąc, czyli 102.57 zł razy 12, wychodzi 1230,84 zł co przekracza jego podany budżet.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale on napisał, że cPanel byłby fajny, ale DirectAdmin tylko pewnie wchodzi w grę, czyli nie jest chyba tak, że DirectAdmin odpada : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby liczę sie z tym ze opcja z CPanelem to nastepne koszta, "kilkadziesiąt stronel" to na to chwile ok. 30 rozniej zlozonosci , z resztą mówię tutaj o 100 Gb transferu miesięcznie wiec jakiś mega wymagań niema. Dzieki za propozycje, ja natknalem sie na taka firme jak biznes-host.pl , co o tym sadzicie, slyszeliscie cos moze wiecej, niby serwery maja w Polsce no i jakb parametry spelniajace moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak na 100zł to 100GB transferu to są już wymagania. Dodajmy to, że nie samym transferem i dyskiem usługa żyje, liczy się obciążenie przez te stronki generowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×