Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość finlandia

VPS

Polecane posty

Gość finlandia

Witam, jak w temacie poszukuje VPS, który będzie miał dość sporo miejsca, a jednocześnie wysoki transfer (ew port 5-10Mb/s bez limitu transferu). Serwer zostanie wykorzystany pod niewielki hosting plików/obrazków. Najlepiej polska lokalizacja żeby jeszcze dało się ts3 na pare osób postawić. Interesuje mnie też cena. Inne parametry mniej ważne. Najlepiej coś typu http://www.spacerich.com/vps-Munich-DE-Unmetered.html tyle że w PL. Znajdzie sie coś konkurencyjnego?

Edytowano przez finlandia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza sporo miejsca oraz dużo transferu? Dla jednej osoby jest to 5GB miejsca i 10GB transferu, a dla innej osoby jest to 100GB miejsca i 1TB transferu? :-) Myślę, że warto coś takiego dokładnie określić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Po to podałem linka :) 25GB miejsca i port 10Mb/s bez limitu transferu za 10-15zl miesięcznie. Może wyjść ale tylko przy polskiej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Gdzie ty taką ofertę znajdziesz? za 15zł taki serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@finlandia: Spacerich jedzie na takim oversellingu, że nawet jak masz to nielimitowane łącze 10 Mbps, to i tak z niego nie skorzystasz, bo node będzie zamulał. Wiem z autopsji. Poza tym 10Mbps na VPSa to też bajka - oni mają dedyki w Hetznerze, na 100Mbps rurkach, a VPSów na każdym jest min. po 30 sztuk. Overselling, overselling i jeszcze raz overselling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.tychy24.pl , gg:3471078 , coś wymyślimy i dopasujemy ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×