Skocz do zawartości
Gość bugmenot

Podwójne zamówienie

Polecane posty

Gość bugmenot

Cześć.

Chciałem dziś zarejestrować domenkę w ovh.pl wypełniłem więc formularz jak trzeba w końcu doszedłem do ostatniego kroku - faktury proforma. Nie wiedziałem czy trzeba jeszcze jakieś kroki wykonywać czy jedynie wykonać przelew pozostało, ale znalazłem przycisk "powrót do zamówienia" no więc kliknąłem. Cofnęło mnie o kilka kroków do tyłu więc wypełniłem od nowa. Teraz pojawiła się kolejna faktura ale o innym numerze zamówienia. Dopiero po dłuższym czasie otrzymałem zdublowanego maila (w każdym inny nr zamówienia i identyfikator). Co zrobić żebym nie musiał płacić dwukrotnie? Chociaż to logiczne że jak opłacę jedno zamówienie to drugie nie będzie mogło dojść do skutku bo taka domena już jest zarejestrowana. Co więc mam zrobić? Zapłacić tylko za pierwsze zamówienie i czekać aż drugie wygaśnie? Czy nie bedą żądać kolejnych pieniędzy jeśli za jedno z zamówień nie zapłacę w terminie? Czy osiągnięcie daty wygaśnięcia zamówienia jest jednoznaczne z jego anulowaniem jeśli do tego czasu nie dostaną pieniędzy? W końcu to tylko 12.30 PLN w tę czy w tę ale trochę się martwię czy jakichś dodatkowych kosztów nie będę musiał ponieść.

Jeśli ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania i pokierować mnie, co teraz mam zrobić to proszę o napisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za jedno, drugie anuluje się samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugmenot

Dziękuję za szybką odpowiedź, teraz już mogę spać będąc spokojnym o moje 12.30 PLN :rolleyes:

 

EDIT:

Teraz dopiero znalazłem w regulaminie:

Każdy brak płatności, płatność niepełna (niewłaściwa lub niekompletna suma), płatność nie zawierająca

koniecznych oznaczeń, lub dokonana za pomocą środka lub procedury nie akceptowanych przez OVH,

będzie ignorowana i spowoduje odrzucenie przez OVH podania o rejestrację, odnowienie lub transfer.

Edytowano przez bugmenot (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×