Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
icraft

Poszukuję Programisty Java, Php (Html)

Polecane posty

Witam,

widząc ten temat można się domyślić czego wymagam.

Potrzebuję osoby która zna dość dobrze język JAVA aby rozkodować pliki serwerowe i połączyć je ze stroną WWW.

Wszystko to trzeba wykonać pod silnik IP.Board. Mam zamiar kupić licencję.

Szczegóły na skype.

Jeśli nie masz skype zapraszam na GG, chociaż lepszy skype, ponieważ mam rozległe plany i napisanie ich zajmie dużo czasu.

Jestem w stanie zapłacić nawet 250zł za dobrze wykonaną robotę, oraz administratora.

__________________

Kontakt:

GaduGadu: 2063072x, x=5

Skype: grzybek71x, x=1

__________________

Szczegóły ogłoszenia.

Aktualnie posiadam serwer minecraft (icraft.com.pl - forum w trybie przerwy technicznej) na którym średnia ilość graczy to 30.

Na forum mamy ponad 800 zarejestrowanych użytkowników. Zamierzamy wykupić potężny serwer dedykowany tak aby grało ponad 90 osób bez lagów.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Każdy się ceni jak się ceni i jest to jego prywatna sprawa. Niemniej aż 250 zeta za kogoś kto się bardzo dobrze zna na rzeczy to chyba nieco miało, zapomniałeś chyba o jednym zerze, chyba że szukasz kogoś kto zrobi byle jak, byleby było zrobione... A z tego co widzę to szukasz osoby rozumnej która ma się bardzo dobrze na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli zobaczę że osoba się zna i angażuję w to co robi to jestem w stanie zapłacić nawet do 400zł.

 

Cenę którą napisałem, jest ceną wywoławczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×