Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blazej2

Najtańszy serwer ze stałym IP

Polecane posty

Potrzebuję serwer ze stałym IP lub z adres ip i portem np. xx.xxx.xxx.xxx : xxx. Potrzebny jest na stronę z informacją o płatnościach do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję, takiego serwera, że po wpisaniu IP w przeglądarkę wyświetli mi się strona. Mam serwer z iswift.pl to tam po wpisaniu adresu ip nic mi się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli potrzeba Ci jakiegokolwiek VPSa lub hostingu z dedykowanym IP, który będzie robił bezpośrednio jako vhost, co pozwoli na wyświetlenie konkretnej zawartości po wywołaniu adresu IP.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodając domenę to takiego serwera przez ich panel, vhost tworzony jest automatycznie. Potrzebujesz po prostu dedykowanego adresu IP, który zwykle jest płatny dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z 1and1.pl i można mieć dedykowany adres ip kupując certyfiakt SSL, koszt wynosi 39zł/miesiąc. Dlatego Pytam się was, gdzie można mieć tańsza tę usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że nie można u nich wykupić samego dedykowanego IP bez certyfikatu. W większości porządnych firm nie powinno być z tym problemów. Cena samego adresu nie powinna przekraczać 5 zł miesięcznie (a przynajmniej ja nigdy nie musiałem płacić więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z 1and1.pl i można mieć dedykowany adres ip kupując certyfiakt SSL, koszt wynosi 39zł/miesiąc. Dlatego Pytam się was, gdzie można mieć tańsza tę usługę.

 

Każda firma z forum pozwoli Ci wykupić dedykowany adres IP do serwera, u nas jest to koszt 4.99 /miesiąc.

Jednak generalnie takie IP sprzedaje się w zasadzie pod zastosowanie SSL (wtedy takie dedykowane IP jest wymagane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×