Skocz do zawartości
Gość Matmaxalez

Jakie gazety komputerowe czytacie?

Polecane posty

Gość Matmaxalez

A wiec jak w temacie, jakie czytacie gazty komputerowe i czy papierowe lub moze ich elektroniczne odpowiedniki (np. PDF)

 

Ja czytam KS, CHIP, PC Format... ;) I raczej ze sklepu na papierze wole :-)

A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś czytałem KŚ (jeszcze wtedy jak było to wydanie bez CD), potem kupowałem z CD.

W późniejszym czasie zacząłem czytać KŚ Ekspert (miałem prenumeratę jak dawali pendrive PQI), jednak poziom tego pisma spadł.

Aktualnie od czasu do czasu kupię Linux Magazine, jest to dla mnie jedyna gazeta z tej branży, w której coś sensownego na temat Linux można przeczytać, o Windowsie nie potrzebuję, ponieważ tego systemu od kilku lat nie używam.

 

EDIT: A ze stron to Niebezpiecznik i Webhosting.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Kiedyś PC World, no i niemiecki CHIP, jak na dzień dzisiejszy to tylko przez WWW i to najczęściej webhelp.pl, blueman.pl, vivee.info, magu89.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prenumeraty

 

Computerworld

Networld

Linux Magazine i Hakin9

 

 

przez newsletter webhosting przeglądam co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie widzialem nigdy w Polsce Linux Magazine ;) Ani w moim malym miasteczku ani w Bialymstoku :)

 

Gdzue kupujecie te gazety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prenumeraty

 

płacisz raz a potem do biura / domu pięknie listonosz Ci przynosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie "gazety" tylko "czasopisma".

 

CD Action, Computer Arts - to co miesiąc, stale. Czasem Computerworld i inne, ale bardzo sporadycznie. Nie ma to jak Internet : )

 

W pewnej chwili skapnąłem się, że w Komputer Worldach, Chipach itd. temat za tematem to samo - ciągle w kółko bezpieczeństwo, "ochroń dane", "poznaj tricki Windows" i tak w kółko, jak nie w jednym, to w drugim czasopiśmie, do tego lipne pełniaki (nie to, co kiedyś, że ACDSee albo Directory Opus ; )

Nie mają nic aż tak ciekawego do zaoferowania te czasopisma, by ok. 20zł na nie wydawać.

Czasem do pociągu PC Format kupię, bo tani i taki szybki do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma gazety dla ludzi na naszym poziomie, a nie ma też osób, które by mogły pisać arty. do jakiejś gazetki online.

Z tych co mogą mnie zaciekawić to jest Linux Magazine, lecz cena 25PLN troszkę powala (w prenumeracie nieco taniej), wolę pójść do saloniku, zobaczyć o czym jest i najwyżej przeczytać pokrótce. Wolę do 25zł dodać 6 zł i mam miesiąc VPSA ;)

A jak ktoś już by się tego podjął to zaraz byłyby większości negatywne komentarze na temat wartości merytorycznej artykułów i ich jakości.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Prawie stale czytam CD-Action, ale z branżowych magazynów nic mnie nie porwało... Google + kilka rzeczy na RSS zaspokaja głód informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×