Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adik23

server vps

Polecane posty

Witam, chcę się dowiedzieć czy Zdalny pulpit i programy będą sprawnie działać na serwerze z hdd 10gb, ram512, 1ghz, łącze 5mb/s, Windows XP

 

I jeszcze jedno jak oceniany jest exone.pl bo oni akurat maja ta ofertę czy mogę im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ci polecam. Korzystam i jestem zadowolony. Jedyne co przeszkadza że nie masz łacza 5mb/5mb tylko Total czyli jeśli wysyłasz 4mb to masz pobierania tylko 1mb. Ale brak jakichkolwiek problemów,support super. Odpowiada nawet w niedziele o 24. Tylko troszeczkę nie zrozumiale,ale idzie się przyzwyczaić. Wiec szczerze polecam!!

 

ps jakie programy ?

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo małe programiki (boty, skrypty i inne tego typu). Niedawno kupiłem na e-serwery.eu VPS Premium 1 i tam ledwo co na NoMachine wchodzę hehe tragedia po prostu jakoś się przemęczę te 25dni :)

Edytowano przez adik23 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam nomachine na tym vps i chodzi dobrze. Brak lagów i jakichkolwiek opróżnień w systemie. Nawet serwer cod4 chodzi heh 24sloty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będę mógł się połączyć przez systemowego Zdalny pulpit chodzi mi o to co będzie lepsze i jak najlepiej chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwer jest z Windows to łączysz się przez RDP(Podłączanie pulpitu zdalnego). Nomachine mam by łączyć się z maszyny na drugą maszynę. W ofercie jest XP prof. Czyli masz dostęp do RDP bez żadnego problemu się połączysz.:) Zobacz testowy jest u nich na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×