Skocz do zawartości
OskarML

Szukam serwera pod pseudo-bankowy serwis transakcyjny

Polecane posty

Witam,

 

Szukam firmy oferującej serwery dedykowane, które umożliwią budowę własnej odizolowanej podsieci w ramachserwerowni na potrzeby budowy pseudo-bankowego systemu transakcyjnego. Najlepiej, żeby firma była zlokalizowana w Polsce.

 

Czy możecie polecić mi jakieś konkretne firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że HitMe będzie w stanie podołać się takiemu zadaniu. Posiadają własną infrastrukturę, więc nie mieliby problemów z utworzeniem VLAN w sieci.

Jeśli nie interesują cię serwery dedykowane podane w ofercie, to napisz do nich, a przygotują indywidualną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy co najmniej jednego klienta o takim profilu i możemy świadczyć tego typu usługi, serwerownia oprócz bardzo wysokiej niezawodności daje możliwość fizycznego wydzielenie przestrzeni. Więcej informacji marcin@onededyk.pl, to nie jest temat na dyskusję publiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam firmy oferującej serwery dedykowane, które umożliwią budowę własnej odizolowanej podsieci w ramachserwerowni na potrzeby budowy pseudo-bankowego systemu transakcyjnego. Najlepiej, żeby firma była zlokalizowana w Polsce.

 

Czy możecie polecić mi jakieś konkretne firmy?

 

sadze ze kazda firma dzialajaca w ramach wlasnych zasobow bedzie w stanie zaoferowac takie uslugi

 

ale do szczegolowego omowienia tematu potrzebna sa szczegly zapotrzebowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×