Skocz do zawartości
Xar

Serwer Dedykowany - pytanko

Polecane posty

Witam.

Zakupiłem wczoraj rano serwer dedykowany około godziny 11 w regulaminie jest napisane ze aktywacja trwa maksymalnie do 24 godzin wiec już dawno minęły i mam pytanie czy ktoś miał podobny problem?? bo jak na razie to nie mogę się skontaktować z nikim z administracji dzwonie i nikt nie odbiera prosiłbym o pomoc.

 

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to forum webh.pl tak?

 

Wiec tak, kupilem serwer dedykowany w webh.pl i 0 kontaktu nikt nie odpowiada nie mam pojecia nawet czy nikt mnie niechce w ciula zrobic... glucho na telefon nikt nie odbiera na email nie odpisuja porazka zaczyna sie robic... niby 24h max aktywacja a czekam juz ponad i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Z tego co widze to forum webh.pl tak?

Gdzie to wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest ogólne forum a nie webh.pl ...

serwer dedykowany to na tyle problematyczny produkt że w ciągu kilku godzin po zamówieniu ktoś powinien się z tobą skontaktować i ustalić wiele szczegółów (przynajmniej my tak robimy), adresacje, system, lay dysków itd

 

na pewno kopiłeś serwer dedykowany u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry myslalem ze to forum webh.pl bo widzialem duzo postow wlasnie kolesia o takim nicku. A kupilem serwer na pewno u nich bo wiedzialem co robie ;> z reszta loguje sie do panelu i mam status: oczekujacy a w pomoc jest napisane ze max 24godziny czekam i czekam i nic dzwonie to nikt nie odbiera wyslalem email to nawet potwierdzenie nie doszlo do mnie ze zostalo przekazane czy cos ;/ eh jednym slowem strata kasy chyba i nie wiem teraz co mam robic z tym bo okolo 300zl poszlo tak o w tym momencie :P

Edytowano przez Xar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kontaktowałeś się z nimi? Pewnie nie, bo lepiej wyżalić się na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kontaktowałeś się z nimi? Pewnie nie, bo lepiej wyżalić się na forum...

 

SLEPY JESTES OSLE? TO IDZ DO LEKARZA JAK NIE DOWIDZISZ

 

DZWONILEM 15 RAZY ALE NIKT NIE ODBIERA

no tak ale zamiast poczytac dokladnie lepiej posty nabijac nobku elo ide z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Skończyło się okienko w gimnazjum, pora wracać na lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×