Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[zlecę] Automatyczne zakładanie mejla przy rejestracji

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Zlecę dopisanie do formularza rejestracyjnego w Joomla/Jomsocial dodatkowej funkcji, która będzie zakładać konto e-mail w domenie głównej serwisu. Serwis stoi na VPSie z DirectAdminem.

 

Mam sobie serwis np. costamcostam.com i chcę, aby gość przy zakładaniu użytkownika automatycznie miał zakładanego mejla w DirectAdminie. Nie musi być sprawdzania dodatkowego wolnych userów, bo te konta będą odpowiadały kontom w serwisie. Nie wiem tylko jaki poziom dostępu DA jest potrzebny w takim przypadku, bo do roota nie mam dostępu, bo to tzw. hosting dedykowany.

Jeszcze do obmyślenia jest kwestia, czy ma się usuwać konto, gdy jest usuwany użytkownik - powiedzmy, że raczej nie jest to wymagane - grunt, to zakładanie konta przy zakładaniu usera.

 

Chciałbym, aby zgłosiły się osoby z doświadczeniem w API DirectAdmina i najlepiej również w Joomli/Jomsocial. Proszę pisać tylko i wyłącznie za pomocą prywatnych wiadomości

lub na e-mail milosz[malpa]webastyczny.pl.

Nie wiem ile to może kosztować... 100zł? 200zł? No ogólnie jestem otwarty, wolę, by było to zrobione dobrze, niż na poziomie ogłoszeń na zlecenia.przez.net, heh.

 

Proszę nie pisać w tym wątku chyba, że jest to pytanie wartościowe dla ogółu lub podstawowe pytanie dotyczące zagadnienia.

 

pozdro,

 

Miłosz / Sponsi

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×