Skocz do zawartości
trzewiczek

node.js, django, mongodb i aplikacje dla otwartego rządu

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

W Centrum Cyfrowym (gdzie pracuję) przygotujemy kilka aplikacji webowych z dziedziny open government. Wśród nich jest m.in. katalog danych publicznych, portal zapytań o dostęp do informacji publicznej itp.

 

Ze względu na charakter naszych prac programistycznych szukam hostingu, który umożliwiałby nam pracę m.in. w następujących technologiach:

 

- node.js (czyli server-side javascript)

- python 2.7 (głównie chodzi o Django)

- Ruby on rails

- postgreSQL

- mongoDB

- git (z możliwością autodeploy)

Ponieważ moja widza hostingowa jest niewielka - bardzo prosiłbym o pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania i najlepiej polecenie konkretnych firm oferujących takie usługi.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof Trzewiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie będzie w tym temacie lawiny ofert, bo prawie żaden hosting w Polsce nie oferuje niczego więcej niż PHP. Node.js wdrożyliśmy ostatnio w MegiTeam, reszta z wymaganych rozwiązań jest u nas "od zawsze" :)

Edytowano przez megi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1 dla MegiTeam. Korzystam, polecam :)

 

Wymienione przez Ciebie technologie dostępne via 1-click w panelu (o Node.js tylko nic nie wiem, ale z wypowiedzi megi wynika, że nie stanowi problemu).

 

Dodaj do tego bardzo dobry suppport, gwarancję uptime na poziomie 99,9% rocznie oraz serwery w ATM.

Na wszystkie z pytań zadanych do supportu otrzymałem odpowiedź wyczerpującą i nierzadko wykraczającą poza klasyczną pomoc techniczną.

 

Decyzja należy do Ciebie, mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×