Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krus

Hostowanie aplikacji internetowej

Polecane posty

Witam serdecznie,

szukam firmy skłonnej hostować aplikację o następującej specyfice:

-średnio 90 zapytań do zewnętrznego API / minuta

-maksymalnie 200 zapytań do zewnętrznego API/minuta

-generowany transfer max. 10 GB/miesięcznie

-średnio 20 000 zapytań MySQL / godzina

-maksymalnie 50 000 zapytań MySQL /godzina

-1 baza MySQL o pojemności 100MB

-ok. 5000 uruchomień skryptów na serwerze dziennie

-czas wykonywania jednego skryptu 10 sek. - 60 sek. (wykonywanie zapytań do API i do mysql)

-dostęp do CRON

-pojemność dysku - max 1 GB

 

Z góry dziękuje za wszelkie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Zapraszam do nas v220.pl

Dostosujemy parametry hostingu i ma Pan 14 dni okresu testowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za oferty. Chciałbym zaznaczyć , ze interesują mnie KONKRETNE wyceny hostowania w/w aplikacji. Jednocześnie proszę o przemyślane oferty firm które na podstawie podanych przeze mnie danych są w stanie oszacować obciążenie generowane na serwerze.

Oferty na zasadzie "jeśli bedzie obciązal serwer za bardzo to go wyrzucimy" z gory proszę odrzucić - bo niemalże jestem pewien ze przy Panstwa ofertach za 100zl/ rok taka sytuacja bedzie miała miejsce ...

 

Dziekuje za oferty. Chciałbym zaznaczyć , ze interesują mnie KONKRETNE wyceny hostowania w/w aplikacji. Jednocześnie proszę o przemyślane oferty firm które na podstawie podanych przeze mnie danych są w stanie oszacować obciążenie generowane na serwerze.

Oferty na zasadzie "jeśli bedzie obciązal serwer za bardzo to go wyrzucimy" z gory proszę odrzucić - bo niemalże jestem pewien ze przy Panstwa ofertach za 100zl/ rok taka sytuacja bedzie miała miejsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na serwery VPS oraz administrację. W ramach pakietu z administracją jesteśmy w stanie przygotować konfigurację serwera pod konkretne wymagania. W przypadku niewystarczających zasobów umożliwiamy migrację do wyższych pakietów VPS lub docelowo serwera dedykowanego bez konieczności reinstalacji systemu.

 

http://www.statnet.pl/vps/root-vps-premium/

http://www.statnet.pl/administracja-serwerami/administracja-serwerem-vps/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Zapraszam. Hosting, wycena: 100zł miesiąc, 500zł pół roku, 1000zł rok, niezobowiązujący okres testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za oferty. Chciałbym zaznaczyć , ze interesują mnie KONKRETNE wyceny hostowania w/w aplikacji. Jednocześnie proszę o przemyślane oferty firm które na podstawie podanych przeze mnie danych są w stanie oszacować obciążenie generowane na serwerze.

 

Wybacz OT, ale obawiam się, że na podstawie podanych przez Ciebie danych nikt nie oszacuje jakie obciążenie będzie generował Twój serwis. 20K zapytań do bazy, ale jakich? Nie trzeba wiele zapytań, żeby zabić bazę. 10 - 60 s. wykonuje się skrypt, ale to zapewne czas zegarowy, nic nie mówi o wykorzystaniu CPU. Wszystko wyjdzie w praniu i zawsze jest ryzyko, że usługodawca za generowane obciążenie nie tyle będzie chciał Cię wyrzucić, co zaproponuje inną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Dlatego też ja jeszcze raz polecam właśnie okres testowy. Tak jak kolega megi napisał to potwierdzam że trudno oszacować. To są suche liczby, które niewiele mówią, jeszcze ważne czy to są operacje IO czy obliczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×