Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Sojda

Komputer przenośny Dell

Polecane posty

Hej,

 

Może się ktoś wypowiedzieć na temat laptopów firmy Dell? Polecacie jakiś konkretny model?

 

Ja rozważam zakup Vostro 3500, może znajdzie się jakiś użytkownik tego sprzętu i podzieli się opinią :)

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Mam ten model od sporego czasu w wersji chyba wtedy najlepszej i nie sprawiał w sumie większych problemów.

Od tego czasu padł tylko dziwnym trafem Bluetooth ( wykorzystywany był trochę, bo głośniki odbierają dźwięk przez niego) via NBD naprawiony.

Trochę się grzeje, ma kiepsko umiejscowione gniazda jack mic/audio i zdarzają się "zwiechy" sterownika nvidi na win7 64.

Generalnie zły nie jest, ale szału też nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ma nie robić szału tylko działać :) No i gwarancja 36 miesięcy NBD kusi :)

Poza tym sprawia wrażenie solidnego i nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linx

Ja mam Dell'a Inspiron Mini. Na Dell'a nigdy nie narzekałam. Laptopik działa bez zarzutów. Choć fakt mocno się grzeje, ale za to chodzi bez zewnętrznego zasilania około 6 godzin. Na początku jak go kupiłam nie działała karta WiFi pod Linuxem, ale po 1,5 miesiąca po aktualizacji jądra wszystko już działało jak należy. Nawet Windows na wirtualnej maszynie całkiem nieźle działa :).

Mam go prawie od 2 lat i jak dotąd nie miałam z nim żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dell'a Inspiron Mini. Na Dell'a nigdy nie narzekałam. Laptopik działa bez zarzutów. Choć fakt mocno się grzeje, ale za to chodzi bez zewnętrznego zasilania około 6 godzin. Na początku jak go kupiłam nie działała karta WiFi pod Linuxem, ale po 1,5 miesiąca po aktualizacji jądra wszystko już działało jak należy. Nawet Windows na wirtualnej maszynie całkiem nieźle działa :).

Mam go prawie od 2 lat i jak dotąd nie miałam z nim żadnych kłopotów.

 

A jaki chipset karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linx

Broadcom Corporation BCM4312 802.11b/g Dell Wireless 1397 WLAN Mini-Card

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linx

Pochwal się jak coś wybierzesz i kupisz i podziel się wrażeniami co do nowego sprzętu. Też zastanawiam się nad kupieniem nowej 15 lub 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×