Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matex

[Wirtualny] Dla zupełnie zielonego

Polecane posty

Witam!

 

W tematyce serwerów jestem zupełnie zielony, dlatego proszę o pomoc. Potrzebuje serwera pod moją stronę internetową (ok. 10 000 UU/miesięcznie) i prostą stronę firmową. Hosting z którego aktualnie korzystam zupełnie nie spełnia moich oczekiwań, dlatego zmuszony jestem go zmienić (choć dopiero kilka miesięcy temu przedłużyłem umowę).

 

Potrzebuję transferu większego niż 25 GB / miesięcznie. Powierzchnia dyskowa nie musi być zbyt duża (aktualnie wykorzystuję zaledwie 0.02 GB ). Zależy mi na dobrym kontakcie z działem obsługi, niezawodności oraz stosunkowo niewysokich cenach. Chciałbym zamknąć się w kwocie ok. 200 zł / rocznie.

 

Z góry dziękuję za wszelkie oferty, wskazówki i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimer

Ja mogę od siebie polecić Hitme.pl, pakiet Biznes za 136 zł/rok. Sprawuje się świetnie, praktycznie żadnych przerw w dostępie do usługi, centrum danych NEPHAX. Zawsze możesz wziąć tańszy pakiet, a następnie dokonać upgrade dopłacając różnicę.

Mają cPanel, który moim zdaniem jest zajefajny, tak samo jak DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecę głowanet, pakiet starter/starter+, to jeżeli lubisz cpanel.

Poza tym unixstorm Biznes-1, dla miłośników Direct Admin.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wskazówki. Niestety nadal nie jestem zdecydowany.

 

Poza transferem większym niż 25 GB zależy mi na MYSQL w wersji minimum 5 i php 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Wirtualny serwer pod 2 stronki internetowe? Myślę że tu potrzebny jest wydajny hosting - wrzucamy stronki i działa. Z serwerem jest więcej roboty, musisz wszystko "postawić", skonfigurować i administrować jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualny serwer pod 2 stronki internetowe? Myślę że tu potrzebny jest wydajny hosting - wrzucamy stronki i działa. Z serwerem jest więcej roboty, musisz wszystko "postawić", skonfigurować i administrować jeszcze.

 

Poprzez wirtualny serwer wszyscy ( lub prawie wszyscy ) rozumieją zwykly shared. Zresztą to nawet widać po kwocie którą oferował

 

Na twoje określenie serwera mówimy tu poprostu dedyk lub serwer dedykowany.

 

A wirtualny = shared

 

Do autora:

Jeśli się nie boisz nowych firm to zajrzyj do grand-host.pl.Kontakt jest dobry i konkretny, jak z serwerem to nie wiem bo nie korzystam.

Z firm ze stażem polecam Mzone lub unixstorm.org

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×