Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LiderHost.eu

Chyba coś tu nie tak ?!

Polecane posty

Gość LiderHost.eu

Prosze bardzo ;)

 

Napisane 2 posty

 

-30 reputacji

 

http://www.webhostin...78-liderhosteu/

 

Czy to normalne ;) ??

 

-10 za 3 słowa w posćie uważane jako spam...

 

i -20 za obrone

 

ale mzone co napisał w tym poscie to juz nie spam :) i jest ok ? dac mu plusy ?

http://www.webhostin...792#entry239792

 

 

 

Napisano dziś, 00:38

 

Cytat

 

Zobacz ofertę na http://LiderHost.eu

 

Liderhost@ Twoja strona jest tak czytelna dla potencjalnego klienta, że trzeba się wysilić aby zobaczyć o co tu chodzi. Oczywiście to jest Twoja strona i mi nic do tego, jednak trzymaj się pewnych zasad i nie "zanieczyszczaj" forum haosem.

 

Skoro autor prosi o konkretną ofertę to podajesz link do określonego produktu, ewentualnie do jakiegoś o podobnych parametrach.

Jak narazie to spamujesz forum nie wiadomo czym. Praktycznie każda firma na forum przedstawia konkretną ofertę a nie cały swój sklep.

A tu masz o co autor postu prosił:

Cytat

 

Poszukuję hostingu pod CMS (Joomla, Fusion). Będę wykorzystywał tylko do 1GB miejsca, transfer standardowy jak na dzisiejsze czasy (10 GB lub więcej).

Cena - do 30 zł na rok.

Chciałem jeszcze dopisać, że takim spamowaniem na forum przygarniasz do siebie więcej wrogów niż klientów.

To nie jest marketing, nie nazwałbym tego w ogóle marketingiem czy reklamą.

Cytat

 

Mówicie że tu minusy traktujecie jako przedłużenie męskości:D ?

ehh szkoda słów

Najwyższy czas dorosnąć, takie Twoje podteksty nie są na najwyższym poziomie, więc może popracuj nad merytoryką.

 

złamał zasady regulaminu forum:

 

 

§ 2.1 Nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

 

§ 2.2 Pisz w odpowiednim forum. Nie pisz gdzie popadnie.

 

§ 2.6 Forum WebHostingTalk.pl to nie czat czy tez Gadu-Gadu, Sprawy prywatne załatwiaj przez PW (prywatne wiadomości) lub e-mail.

 

Jeśli masz jakieś pytania lub nie rozumiesz jakiegoś punktu regulaminu, napisz maila na adres admin@webhostingtalk.pl

 

to ostatnie powonien zrobić zamiast pisać i umoralniać

Edytowano przez LiderHost.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego sensu prowadzić z Tobą jakiejkolwiek polemiki. Poprostu nadajemy na dwóch różnych falach i się nie dostroimy.

Masz przycisk raportuj pod moimi postami, więc mnie zgłoś do administracji, masz także email podany w swoim poście.

 

Może lepiej zajmij się tym na swojej stronie, zanim następnym razem dasz jakąś ofertę na forum:

 

Excepteur sint prestashop cupidatat non proident

Lorem ipsum dolor sit amet

 

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiderHost.eu
Oczywiście to jest Twoja strona i mi nic do tego

 

albo piszesz i sie tego trzymasz albo robisz z siebie juz nie wiem co ... zobacz co napisałeś wcześniej...

 

Nagle wyskakujesz mi z moja stroną ;)....

 

a jeszcze nie dawno dałem komunikatu tutaj http://www.webhostingtalk.pl/topic/26977-liderhostpl/page__st__60

 

Pomoge ;)

 

proszę o opinię/wypowiedzi gdy strona oraz usługi będą w pełni działać o tym oczywiście poinformuję. Na razie wszystko jest w fazie przygotowania.

 

Zastanów sie zanim coś napiszesz znów kłania się :

 

§ 2.1 Nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

 

§ 2.6 Forum WebHostingTalk.pl to nie czat czy tez Gadu-Gadu, Sprawy prywatne załatwiaj przez PW (prywatne wiadomości) lub e-mail.

 

Proponuje koniecznie !!!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub nie rozumiesz jakiegoś punktu regulaminu, napisz maila na adres admin@webhostingtalk.pl

 

bo chyba dalej nie dotarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×