Skocz do zawartości
Gość

PKP BSOD : )

Polecane posty

Gość Pokuć

Widzę że to w intercity :) Dobrze im tak, ta spółka to fikcyjny twór, utrzymywany nie wiadomo po co. W ogóle kolej u nas leży, jak większość rzeczy zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Widzę że to w intercity :) Dobrze im tak, ta spółka to fikcyjny twór, utrzymywany nie wiadomo po co. W ogóle kolej u nas leży, jak większość rzeczy zresztą...

Narzekał byś tylko.

Tragicznie nie jest, i da się dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekał byś tylko.

Tragicznie nie jest, i da się dojechać.

Dokładnie. Ostatnio gdy jechałem z Katowic do Malborka to pociąg w Malborku był nawet 5 minut przed zaplanowanym przyjazdemwink.gif Generalnie dość często kursuje na tej trasie(Malbork - Katowice i w drugą) i nie miałem jeszcze problemów typu godzinne(kilku) opóźnienia czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale mi nie chodzi o ich punktualność w okresie poza zimowym i poza letnim. Chodzi mi o politykę tej firmy, uwalanie kolejnych połączeń, branie większej kasy z dotacji za mniejsza ilość połączeń, dwu wagonowe pociągi TLK w których ludzi jest na 5 wagonów. Tego typu rzeczy mi się nie podobają. Jak nie ma mrozu i śniegu to dojechać się da. Jeszcze bo od 1.03 kolejna rzeźnia w połączeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Podziękuj wodzowi Polaków za sprzedaż PKP i podział na XX spółek które robią co chcą, pociągi jeżdżą jak chcą i wyglądają jak chcą :) Dodatkowo problemy z rozkładem oczywiście spowodowane podziałem na XX spółek przez co każda z nich musi układać swój plan a później wszystkie korygują je ze sobą dzięki czemu dochodzi do nieścisłości w rozkładach :) Raz masz pociąg co 15 minut a raz co 3-5 godzin w tą samą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

No, kolejny narzekacz...

 

Zauważ że remonty mogą się opóźniać lub zajmować wiele czasu z wielu powodów:

 

- deszcz/śnieg

- pozwolenia, przeszkody prawne

- ukształtowanie terenu

- ograniczony dojazd do remontowanego fragmentu

- wiele więcej, teraz nie mam weny na wymyślanie ;)

 

Ale telewizja oczywiście pominie te aspekty, a ludzie będą mieli na co narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie ma na co narzekać. Donek zdymisjonuje znowu jakiegoś wiceministra i słupki PO pójdą w górę. A naród będzie znowu w niego patrzał jak w boga.

 

Remonty opóźniają jeszcze takie sytuacje jak położą nową nawierzchnie, to przypomni im się, że trzeba wymienić jeszcze infrastrukture wod-kan ;)

Ale dalej udawajmy, że jest tak jak powinno ;) wybory w Polsce mogłyby być co 2 lata. Kraj szybciej by się rozwijał ;)

 

http://demotywatory.pl/2643831/Juz-niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trzeba mieć jeszcze na kogo głosować co dwa lata ;)

 

Nie no ja nie narzekam ale jak by się wzięli raz a porządnie i to zrobili to byłoby lepiej.

 

Niech wezmą przykład z Niemców. Tam jak remontują drogi to zamykają całe miasto dla ruchu ulicznego, zrywają całą nawierzchnię i kładą nową. Tworząc parkingi dookoła miasta a normalnie z buta możesz dojść. Trwa to tydzień a robione jest co 10 lat i czy oni narzekają? Nie ;)

 

Jak by u nas robili to w miarę normalnie i sprawnie to by nie było żadnych problemów a tak to zanim zrobią jeden odcinek to poprzedni który robili nie dawno już się posypie ;) Podobnie jest z torami. Niby w mojej okolicy szlifowali tory a różnicy w jeździe nie ma... (zarząd twierdzi co innego ale oni mercami jeżdżą to co oni tam wiedzą).

 

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×