Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Z: Szukam 3 tanich hostingów

Polecane posty

Gość

Co Ty rozumiesz...

 

Jeśli masz dla mnie ofertę, napisz ją.

 

Krytykę lub ocenę postu zostaw dla siebie. Nie interesuje mnie co uważasz za tanie a co drogie i od ilu lat nie widziałeś takich danych jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytykę lub ocenę postu zostaw dla siebie. Nie interesuje mnie co uważasz za tanie a co drogie i od ilu lat nie widziałeś takich danych jak napisałem.

Troche kultury kolego, tej Ci brakuje bardziej niż tych kont pod zaplecze. Dopiero zaczynasz na forum i się zachowujesz jakbyś był od lat tutaj.

Nie miałem nic złego na myśli, poprostu pytam co rozumiesz przez pojęcie TANI HOSTING. Dla niektórych tanio to 1 złotych na rok, dla innych 100, więc sprecyzuj dokładnie swoje pytanie. W moim pytaniu nie ma żadnej krytyki, źle to odbierasz i zmień swoje zachowanie na bardziej kulturalne.

 

Alternatywą dla Ciebie jest konto reseller i podzielenie go na mniejsze konta, nikt nie będzie tworzył takiego małego konta dla Ciebie, bo to się poprostu nie opłaca. Potem dokupujesz kilka IP i przydzielasz pod konkretne konta. Najtańszy reseller znajdziesz za jakieś 180 złotych na rok, do tego za kazde IP około 5 złotych/ m-c, czyli masz jakieś 300 złotych na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Troche kultury kolego, tej Ci brakuje bardziej niż tych kont pod zaplecze. Dopiero zaczynasz na forum i się zachowujesz jakbyś był od lat tutaj.

 

Nie ucz ludzi kultury z chwilą, gdy zmuszasz swoich klientów do instalowania Adobe Acrobat Readera aby przeczytali regulamin MZONE a firma wygląda na jakiś krzak:

 

5 Kings Road,

Dereham,

United Kingdom

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontakt

Polecam lekturę kodeksu cywilnego, Art. 384 i to tyle jeśli chodzi o MZONE.

 

Sprawa jest prosta. Potrzebuję tani hosting (x3) i po to założyłem mój wątek w PROŚBACH. Jeśli ktoś nie rozumie o co proszę, niech się nie wypowiada bo pewnie nie dojdziemy do porozumienia. To tak jak z restauracją. Wchodzę i mówię - chciałbym coś zjeść. Kelner mi proponuje coś do zjedzenia a nie poucza, że mam dokładnie określić co takiego chcę zjeść. W przypadku MZONE - dziękuję, nie skorzystam.

 

Jeśli ktoś ma dla mnie ofertę, propozycję, wskazówkę związaną z moją prośbą, proszę ją napisać, za co z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Twojej wypowiedzi wątpię aby jakakolwiek firma chciałby Ciebie mieć jako klienta.

Życzę powodzenia i dalszej lektury kodeksów, w szczególności kodeksu wojownika. :rolleyes:

 

Trochę o roślinach też by sie przydało, tych z zagranicy, warto poczytać.

 

W przypadku MZONE - dziękuję, nie skorzystam.

Nasze ceny są trochę powyżej Twojego pułapu, no i nic nie ofertowałem Tobie, z czego się niezmiernie cieszę.

 

Wchodzę i mówię - chciałbym coś zjeść.

Kultura nakazuje aby powiedzieć Dzień Dobry, nie krzyczeć na nikogo, a w szczególności na szatniarza który prosi o zdjęcie kurki. Niestety bardzo źle zacząłeś na forum, domyślam się że to nie jedyne forum z takim Twoim występem.

 

No nic życzę powodzenia w szukaniu oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę o roślinach też by sie przydało, tych z zagranicy, warto poczytać.

 

Pomyliłeś fora. Tu się rozmawia o hostingu a nie o roślinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś fora. Tu się rozmawia o hostingu a nie o roślinach.

 

Nie pomyliłem, to była moja mała metafora której niestety nie zrozumiałeś, i wcale nie jestem ździwiony.

Już daj sobie spokój i nie rób OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oboje zamknac mi tu mordy!

 

Dogryzac chcecie sobie to na PW.

 

 

 

 

Co do tematu, to napisz maila do glowanet.pl

 

Koles moze sie jakos dogada z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie pomyliłem, to była moja mała metafora której niestety nie zrozumiałeś, i wcale nie jestem ździwiony.

 

Obniżka cen o 50% na MZONE jest spowodowana faktem, że w taki sposób obsługujecie klientów i zaczyna się to odbijać na kondycji firmy czy z kiepskiego stosunku cena/jakość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×