Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

[praca] Zlecenie dla każdego, kto ma konto na facebook

Polecane posty

Witam,

 

zlecenie jest bardzo proste, chodzi o lubienie opisów z mojej strony, czyli polub-to.pl . Wchodzimy na stronę polub-to.pl, wybieramy jakiś opis (bądź kilka), które nas interesują i klikamy "lubię to". Bardziej zależałoby mi na tym, żeby ktoś klikał "lubię to" na pojedynczy wpis, żeby nie tworzyło się coś takiego " użytkownik lubi xxx i yyy i 50 innych wpisów na stronie polub-to.pl", bo takie coś mija się z celem, lepiej, jakby było "użytkownik lubi xxx na stronie polub-to.pl" wyżej się wyświetli gdzieś "użytkownik lubi yy na stronie polub-to.pl" itp. Może być do 2 na raz, ale żeby nie było "i zz wpisów więcej". Im więcej znajomych na koncie, tym lepiej. Proszę o konkretne oferty za "lubienie" moich opisów.

 

Zlecenie łatwe, proste i przyjemne dla maniaków facebooka, a dodatkowo można zarobić ;-)

 

PS Zachęcam też do tworzenia opisów na mojej stronie :) (tego zlecenie nie uwzględnia, i za to nie płacę)

 

Kontakt:

gadu-gadu:5222994

mail: yagaa22@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, praca akordowa. Cena zależna od ilości znajomych na facebooku. Zapraszam do kontaktu najlepiej poprzez gadu-gadu (podane wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×