Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz  S

Serwer www + domena

Polecane posty

Witam,

 

czytając tyle opinii o różnych serwerach i czytają dziesiątki ofert trochę już się pogubiłem, więc postanowiłem zapytać, mianowicie gdzie znajdę dobry serwer pod stronę restauracji ( myślę ,że 100 - 200 mb miejsca to aż nadto, dodatkowo transfer roczny na poziomie 10-20 gb też będzie wystarczający ), dodatkowo chciałbym do tego domenę PL ( rejestracja nie musi być darmowa, ważne ,żeby przedłużenie było w ludzkiej cenie, bo wychodzę z założenia że lepiej ciągle płacić po 50 zł niż raz 0 zł a potem po 120 zł przez kilkanaście lat ). Faktura VAT bardzo mile widziana oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,że 100 - 200 mb miejsca to aż nadto,

 

Już chyba nikt w ofercie nie ma tak małych kont, najmniejsze które widziałem gdzieś miało chyba 500 MB.

Ja ze swej strony zapraszam do naszej oferty: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/promocja/3-pol-na-pol-az-50-taniej/

 

lub: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nikt w ofercie nie ma tak małych kont, najmniejsze które widziałem gdzieś miało chyba 500 MB.

Ja ze swej strony zapraszam do naszej oferty: http://www.webhostin...l-az-50-taniej/

 

lub: http://www.mzone-net....php?d=kontawww

 

Zapoznam się zaraz z ofertą ;)

 

Właśnie nikt nie ma, bo wszyscy stawiają na tanie chwyty marketingowe :D damy Ci XXX gb za XXX zł :) z czego dobrze wiedza ze moja strona ma ok 50 mb i nigdy nie wykorzystam tej przestrzeni :) dodatkowo wszystko jest obłożone takimi limitami ,że ta przestrzeń i tak jest nie do wykorzystania :)

 

 

/ Mały edit: ile u was kosztuje rejestracja domeny pl i ile przedłużenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 2 tygodnie wprowadzamy nową ofertę promocyjną dla domen, rejestracja coś koło 12 złotych, odnowienie okoo 50 (dla domen PL oczywiście).

 

z czego dobrze wiedza ze moja strona ma ok 50 mb

 

To nie chwyt reklamowy, raczej postęp technologiczny. Nowe skrypty, galerie itp. potrzebują dużo powierzchni dyskowej, ponadto wiele osób używa serwera jako np. dysku wirtualnego, a co to za dysk jeśli ma tylko 50mb. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Polecam głowanet.pl - Tam kupisz wszystko co potrzebujesz a ceny odnowień są najtańsze na rynku. Możesz również napisać do Adama aby ułożył specjalną ofertę dla Ciebie i jeszcze lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ,że cena nie musi być super niska, ale bardziej mi zależy na tym ,żeby firma nie zniknęła za rok, dwa tylko żebym miał kontynuacje na kilka / kilkanaście lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Głowanet nie zniknie zaraz. Trzymam tam ponad rok kilka domen i serwer WWW. Strona firmowa kolegi, dwie moje i kilka skryptów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

W przypadku unixstorm vs glowanet różnic w jakości serwerów nie widzę, to ATMAN i to, tak samo z pingiem jest ten sam, ceny każdy sobie może obliczyć / jedni wolą netto, bo często biorą na firmy, inni brutto- nie dogodzi żadna firma tutaj. Chyba, żeby podawali netto/brutto, ale nikt na to miejsca nie ma jak widać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

To ciekawe, pierwsze słyszę, że jest taki obowiązek. Tak mnie to zaciekawiło, że zapytam czy możesz podać podstawę prawną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Ustawa o cenach oraz rozporządzenie MF w sprawie szczegółowych zasad uwidaczniania cen towarów i usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×