Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Scoiataell

[Zatrudnię] Strona internetowa

Polecane posty

Witam.

 

W związku z dużą ilością koderów, a zarazem grafików na tym forum, pozwoliłem sobie zostawić ogłoszenie. Zatrudnię osobę, która wykona stronę sklepu internetowego o tematyce IT. Wymagań nie mam dużych. Główny nacisk kładę na przejrzystość oraz poprawność działania skryptu. Grafika nie musi być zaawansowana. Dla przykładu podaję: esc.pl, ram.net.pl, agito.pl.

Zależy mi na czasie, wiem, że wykonanie sklepu internetowego nie pochłonie bardzo dużo czasu, ale zdaje sobie też sprawę z tego, że strona nie powstanie w 2 dni (no chyba, że ktoś jest mega zdolny smile1.gif). Cena do uzgodnienia, czekam na propozycje z Waszej strony.

 

kontakt

email: dawidgancarz@interia.eu

gg: 9306891

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw zapytał o hosting gdzie to ma się znajdować. Niejednokrotnie byłem postawiony przed faktem że osoba zlecająca dysponowała zbyt cienkim hostem dla danego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting jest cały czas poszukiwany. Pierwotne pomysły to najbogatsze opcje hostingu www w marce unixstorm.org. Jednak jeżeli to będzie za mało to będę myślał nad serwerami wirtualnymi (vps). Dziękuje za zainteresowanie tematem i byłbym wdzięczny za wszelkie porady do poprawnego ukończenia tego projektu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×