Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nocny_Marek

[SPRZEDAM] Lista domen trzyliterowych BEZ założonych OPCJI

Polecane posty

Witam!

 

Mam do zaoferowania listę krajowych domen trzyliterowych .pl bez założonych opcji, a co za tym idzie - możliwych do bardzo łatwego przejęcia! Jest ich naprawdę sporo, dzięki czemu można wybrać idealną dla siebie. Lista zostanie wygenerowana dla Ciebie po zatwierdzeniu płatności, masz pewność że dostaniesz najświeższe dane!

 

Listę otrzymasz e-mailem w postaci pliku .txt, na życzenie mogę dodatkowo odfiltrować ją z wybranych przez Ciebie niepożądanych znaków.

 

 

 

Link do aukcji Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

1. Dlaczego sprzedajesz 100 sztuk tego pliku? Chyba że podzielisz tak żeby każdy klient dostał inną listę. Jak ci kupi 20 osób tę listę a będzie tam 50 domen to masz 20 negatywów...

2. Sprawdzasz na bieżąco czy te domeny nie są rejestrowane od ostatniego sprawdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domen bez opcji jest naprawdę bardzo dużo, dużo więcej niż 50 do potęgi 2... :D Lista dla każdego kupującego będzie uaktualniana, z oczywistych powodów nie mogę odpowiadać za wszystkie te domeny i z uwagi na ich ilość może zdarzyć się, że pomiędzy wygenerowaniem a sprawdzeniem listy przez kupującego zostanie na którąś domenę założona opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×