Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TomekRojec

Potrzebna pilna pomoc

Polecane posty

Witam i proszę o pomoc icon_smile.gif

Tym razem prośba jest inna. Oto moja sytuacja:

Posiadam środki Na Koncie Paypal, które chce przelac na konto bankowe.Problem w tym że to potrwa kilka dni a ja je musze mieć teraz: (Klik!)

Dlatego bardzo proszę o pomoc kogoś zaufanego z forum który przeleje mi ze swojego konta pieniadze, a ja mu na konto paypal (moge przesłac pierwszy)

Sytuacja pilna o 22 wyjeżdżam.

Żeby nie było że jakiś przekręt:

 

55124488.png

Kto mi pomoże dostanie 20zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zamów sobie tego HP, wypłać kasiorę z PP. Powiadom sprzedającego, że zapłacisz mu za towar za np 3 dni i gotowe. Jak dobrze pamiętam na allegro masz 7 dni do zapłaty, ale tak czy siak możesz dogadać się ze sprzedającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to masowy sprzedawca wystawi to jeszcze raz na 100%, a te teksty "potrzebuje teraz", "wyjezdzam o 22" wygląda na typowy przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

1. Dokładnie, wyśle kasę PP jako zapłatę za towar, potem złoży roszczenie do PP że nie otrzymał towaru, PP zablokuje środki do czasu końca sporu. Sprawę mamy przegrana.

2. Ostatnio modny sposób na przekręt jest jeszcze inny. Wyszukują na allegro towar który ich interesuje, wystawiają coś super chodliwego w tej samej cenie, klientowi każą wpłacić PP na konto uzyskane z tej pierwszej aukcji, klient płaci, oni dostają zapłacony towar. Sprzedawca jest czysty, kasę dostał i towar wysłał, on jest czysty bo wykazuje, ze kasa nie dotarła do niego.

Sposobów na przekręt wiele i należy bardzo uważać na taki i podobne numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×