Skocz do zawartości
Rawrek

[opinie] hostdell.pl

Polecane posty

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej firmy, czy są uczciwi, jak z supportem itd. Zastanawiam się nad kupnem pakietu 4 z ich oferty serwerów dedykowanych.

http://hostdell.pl/oferta,1.html

Jeśli mielibyście coś podobnego w niskich cenach możecie podać. Na pewno potrzebuję serwera z nielimitowanych transferem (strona będzie zużywać duże ilości łącza)

 

Szukam czegoś nie drogiego do 450zł / msc z vat.

 

Byłbym wdzięczny za informacje na temat tej firmy bądź polecenia którejś oferty innych firm.

 

PS OVH nie wchodzi w gre :) Strasznie zamulone pasmo do polski i wysookie pingi...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ogólnie wygląda w porządku. Obserwowałem jeszcze http://server4you.net/root-server/server-details.php?products=3 Ale podobno w przypadku rezygnacji trzeba wymówienie na piśmie wysyłać. Trochę kłopotliwe bo wiadomo wszystko idzie dłużej i koszty będą się zwiększać z każdym dniem. Są jeszcze jakieś tanie i dobre serwery oprócz tych dwóch ? Które warto brać oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS OVH nie wchodzi w gre ;) Strasznie zamulone pasmo do polski i wysookie pingi...

 

Hmm.. ciekawe... ping 30 - 55 ms

 

test.bin z ftp ovh:

2010-12-27 18:17:49 (4,86 MB/s) - zapisano `test.bin' [104857600]

 

z mojego serwera w ovh:

2010-12-27 18:20:47 (3,21 MB/s) - zapisano `test.bin.1' [104857600/104857600]

 

W nocy 100 da się wyciągnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ciekawe... ping 30 - 55 ms

 

test.bin z ftp ovh:

2010-12-27 18:17:49 (4,86 MB/s) - zapisano `test.bin' [104857600]

 

z mojego serwera w ovh:

2010-12-27 18:20:47 (3,21 MB/s) - zapisano `test.bin.1' [104857600/104857600]

 

W nocy 100 da się wyciągnać...

 

W nocy... Klientom mam powiedzieć pobierajcie w nocy wtedy będzie wam dobrze ściągać ? :]

ping 30-55ms nie każdy ma z serwerów ovh w moim przypadku nie spada poniżej 150 ms czemu? Nie wiem to jest ovh i można powiedzieć THIS IS POLSKA

W porównaniu do google mam po 50 ms a nawet duzo mniej ale to nocami.

I nie uważam że kupując serwer z 100 mbps łączem jak w dzien jest z tego 3 MB/s (jakies 33%) to jest dobrze. Wg mnie to bardzo słabo wydajność łącza spadła ponizej 50%...

 

Tak czy siak dzięki za pomoc Postaram sie wypróbować hostdell i zobaczymy jak będzie chodzić wszystko ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ping 30-55ms nie każdy ma z serwerów ovh w moim przypadku nie spada poniżej 150 ms czemu? Nie wiem to jest ovh i można powiedzieć THIS IS POLSKA

 

A sprawdzałeś mtr? Pewnie nie, ale lepiej zawsze pomarudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś mtr? Pewnie nie, ale lepiej zawsze pomarudzić.

 

Sprawdzałem, ale no tak lepiej zasugerować że ktoś z małą ilością postów jest tępszy od kogoś z 600 postami i sie wywyższać :]

To że nie wchodze na to forum często jest spowodowane tym że oferty hostingów przeglądam raz na jakis czas gdy rozkręcam jakiś projekt a tym sie zajmuje (tworze strone zdobywam userów sprzedaje za spore kwoty) Miałem prośbe o poradę na temat ofert serwerów dedykowanych i opinie firmy dlatego napisałem temat. Więc udowadnianie mi że serwery OVH zwłaszcza z gamy kimsufi są dobre jest troche bezcelowe zwłaszcza że korzystałem od nich z 3 serwerów dedykowanych już i wiem jak sie zachowuje łącze zwłaszcza w godzinach szczytu. Ja nie moge sobie pozwolić żeby użytkownik A miał transfer 100 KB/s max gdy drugi użytkownik B ma innego dostawce internetu i ma 600 KB/s co spowodowane nie jest ich internetem a serwerownią OVH

 

No to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wywyższam się. Ale jak już piszesz, że jest be, że pingi są po 666 ms, itp, to przynajmniej mógłbyś zapodać ten mtr lub jakiś inny test.. Poza tym nigdzie nie napisałem, że chodzi mi o serwery kimsufi.

 

No i zacznij stosować interpunkcje, bo wypowiedź jest tak długa, że można się udusić przy czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

U jakiego masz operatora? Jezeli w TP to sie nie dziwie, gdyz TP nie chce sie polaczyc z innymi operatorami (lub cos w tym stylu) i klienci TP dluzsza droge przechodza do docelowego miejsca w internecie ;) (czytałem na Dobreprogramy.pl mogłem cos pomylic jak cos ;) NIE BIJCIE MNIE ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dedyka tam nie mam tylko VPS ale mogę powiedzieć że działa bardzo stabilnie.

Na zapytania suport działa bardzo szybko i rzeczowo.

 

Tak więc moja opinia jest pozytywna i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×