Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łukasz Kopaczewski

Z: Konto www

Polecane posty

Gość Kopaczka

Obrażasz tutaj userów chociaż podzielam Twoje zdanie lecz to źle świadczy o Tobie.

Po drugie naśmiewasz się z niego a sam piszesz jak jakiś dzieciak "LOL ROTFL OMG".

Po trzecie zdanie zaczynamy od WIELKIEJ litery a kończymy kropką.

 

I nie nihc tylko nich.

 

Na mzone też nie najeżdżaj bo każdy ma prawo wypowiedzieć się w temacie o ile nie łamie regulaminu.

Po prostu jesteś za pyskaty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopaczka - wyglada na to, że miałeś zły dzień jednak to nie powód do tego aby odreagować na forum ;)

Obrażasz tutaj userów chociaż podzielam Twoje zdanie lecz to źle świadczy o Tobie.

Nikogo nie obrażam. Spójrz na ich stronę - tyle w tym temacie.

 

Po drugie naśmiewasz się z niego a sam piszesz jak jakiś dzieciak "LOL ROTFL OMG".

Aż raz i to aż jeden z wypisanych zwrotów użyłem - "lol" - to forum i nie widzę w tym nic złego.

 

Po trzecie zdanie zaczynamy od WIELKIEJ litery a kończymy kropką.

Na xx zdań napisanych przeze mnie wyłapałeś jedno -jesteś z siebie dumny? Dowartościowałeś się ?

 

 

I nie nihc tylko nich.

Zrobiłem literówkę - straszne, mam płakać ?

 

Na mzone też nie najeżdżaj bo każdy ma prawo wypowiedzieć się w temacie o ile nie łamie regulaminu.

Nie najeżdżam. Zwróciłem uwagę gdyż zaznaczyłem opcję, że firmy nie mogą składać ofert. I co - łyso Ci teraz cwaniaczku ?

 

Po prostu jesteś za pyskaty.

I kto tu kogo obraża ? Oczekuję Twoich przeprosin. To, że jestem tu nowy (wszak jako piszący tylko) do niczego Cię nie upoważnia. W innym wypadku będę postulować o moderatora o ostrzeżenie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka
Oczekuję Twoich przeprosin.

 

Oczekiwać to możesz Świętego Mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×