Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarekd

Konto www

Polecane posty

Mam budżet ~100zł netto na rok. Poszukuję konta pod stronę firmową. Polska firma, polskie serwery. Co możecie polecić ?

Wystarczy 2 gb powierzchni i 20 gb transferu, do tej pory korzystałem z directadmin i wolałbym przy tym pozostać.

 

Obecnie na oku mam www.hekko.pl - co o nich myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hekko bardzo poprawne, dopiero co skończyłem fuszkę na hostingu u nich - miło działało, bez zwiech, pach pach pakował, rozpakowywał pliki w DA... bez problemów, jak np. webd albo inne dziwne twory, na których przyszło mi pracować tu i ówdzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwsze info. Czy ktoś coś jeszcze ma w zanadrzu? O hekko napisałem gdyż znajomy ma tam konto ale chciałem poznać alternatywy.

Mzone - dlaczego odpowiadasz w takim temacie polecając firmy skoro posiadasz własną? Źle to świadczy o takiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzone - dlaczego odpowiadasz w takim temacie polecając firmy skoro posiadasz własną?

 

1. Nie mogę Ci zaoferować nic z naszej oferty, ponieważ nie jesteśmy Polską firmą i nie mamy serwerów w Polsce tylko w DE, USA, UK i Azji (a o Polskie serwery pytałeś w temacie)

2. Nie wiem dlaczego miałoby źle świadczyć o firmie, Hekko jest znane na forum i polecane przez klientów. Skoro polecam swoją konkurencję, chyba ma to jednak jakieś znaczenie :)

 

Jeśli nie ma dla Ciebie aż tak dużego znaczenia jak lokalizacja serwerów, zapraszam na testy także do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, freecast jak taka firma może istnieć? istna szkarada. Poza tym nie prosiłem o oferty firm.

Wybrałem MediumPack z oferty http://www.hekko.pl Myślę że będzie ok. Opinię kiedyś napiszę na pewno. Na początek duży plus dla nihc za automatyczną aktywację i niezbędne informacje w zasięgu ręki. Przeglądając ofertę unixstorm nie znalazłem tego czego szukałem, także po aktywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×