Skocz do zawartości
sorxes

Koszta paneli

Polecane posty

witam ponownie chcial bym sie dowiedziec jakie sa koszta paneli direct admin i whmcs miesiecznie oraz licencja na stale slyszalem o czyms takim jak wersje nulled co za to grozi prosze mnie nie oczerniac ze o tym pisze nie chce nic sprzedawac chce tylko zeby to bylo zautomatyzowane i za darmo. Czy sa jakies zamienniki za da i whmcs po polsku czy instalacja na takim serwerze jak vps lub dedykowany jest trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

witam ponownie chcial bym sie dowiedziec jakie sa koszta paneli direct admin i whmcs miesiecznie oraz licencja na stale slyszalem o czyms takim jak wersje nulled co za to grozi prosze mnie nie oczerniac ze o tym pisze nie chce nic sprzedawac chce tylko zeby to bylo zautomatyzowane i za darmo. Czy sa jakies zamienniki za da i whmcs po polsku czy instalacja na takim serwerze jak vps lub dedykowany jest trudna

 

DA to koszt około 200zł na licencje lifetime http://statnet.pl/panel/directadmin.html

Nie wiem czy znajdziesz dobrze działającą znullowaną wersje ale jak chcesz bawić się w tworzenie hostingu to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie chcial bym sie dowiedziec jakie sa koszta paneli direct admin i whmcs miesiecznie oraz licencja na stale slyszalem o czyms takim jak wersje nulled co za to grozi prosze mnie nie oczerniac ze o tym pisze nie chce nic sprzedawac chce tylko zeby to bylo zautomatyzowane i za darmo. Czy sa jakies zamienniki za da i whmcs po polsku czy instalacja na takim serwerze jak vps lub dedykowany jest trudna

 

Zacznij używać znaków interpunkcyjnych, bo udusić się można przy czytaniu.

Podstawowa instalacja DA jest banalna -> instrukcja na stronie DA. Do DA masz kilka alternatyw, darmowych i komercyjnych: cPanel, Plesk, ISPconfig, ISPomega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×