Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sorxes

Kilka Pytań serwer Www

Polecane posty

Witam mam pytanie dotyczace serwerow www prosze powiedzcie mi czy istnieje firma ktora daje hosting pod strone www ale moze ustawic dnsy domeny mojej a nie tej firmy? troszeczke czytalem na temat roznych serwerow i chcial bym sie dowiedziec czy to jest mozliwe czy tylko konta reseler takie cos posiadaja. Szukam firmy ktora zaoferowala by wiele za nie wiele tzn ze potrzebuje wlasnych dns nie musza byc one edytowalne prze ze mnie przestrzen na strone internetowa 1 gb transfer miesieczny jakies 20 gb wystarczy baze sql 2 dokladnie i to chyba tyle oraz zeby firma posiadala serwer reseler chodzi mi o jak najwieksza przestrzen dyskowa i transfer chce sie zorientowac jakie sa ceny prosze napisac ile kosztuje taki serwer pod www i ile kosztuje takie konto reseler minimum 50 gb dysku a transfer ile wlezie czytalem tez o vps i serwerach dedykowanych wiem tez ze to sa dodatkowe koszta zeby zainstalowac directadmin lub cpanel czy sa takie firmy ktore to juz maja ? jakie sa ogolnie koszta czegos takiego chodzi mi o to zeby zrobic darmowy hosting plikow stron i grafik pod strony taki malutki ale zeby to mialo rece i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi tylko o własne nazwy domenowe dnsów to robisz rekordy glue A u rejestratora swojej domeny , wskazujesz nimi IP dnsów dostawcy hostingu i oddlegowujesz domene na utworzone rekordy glue. Nie każdy rejestrator domeny udostepnia możliwość robienia rekordów glue. Da rade np. w ovh.

Jeśli chcesz dns-a pod własną kontrolą to np. ustaw to na vps-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto reseller z 50GB dysku to conajmniej 130 złotych na miesiąc.

Własne DNS możesz mieć praktycznie w każdej firmie na kontach reseller.

 

Darmowy hosting nie zrobisz na zwykłym koncie www, conajmniej reseller gdzie masz możliwość tworzenia subkont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn ja sprzedaje co innego a dodatkiem do tego ma byc hosting darmowy ... wiec co polecacie na poczatek ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką sumę to masz porządnego resellera lub ewentualnie zarządzanego VPS`a.

 

Na VPS masz możliwość pełnej konfiguracji serwera, niestety takiej możliwości nie będziesz miał na resellerze. Reseller jednak z powodzeniem może być pod darmowe konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×